RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > SCALE MODELI

F4U CORSAIR

(1/3) > >>

alaleksic:
Imam jedno pitanje ako mozete da mi pomognete
da li je ovaj model dobar za pocetnike i da je spreman za let jel pise rtf i zanima me da li stanica moze da se poveze PC?
Hvala Vam unapred
Pozdrav svima

F4U CORSAIR

http://www.r2hobbies.com/proddetail.php?prod=rcpl51031_epo&PHPSESSID=c6f07ef6359e7936965484ec8f49dc6b

Ziv:
Alaleksicu,

model izgleda vrlo lepo, ali sigurno nije za pocetnika. Ja bih ti preporucio da pocnes da nekom jednostavnom jedrilicom dovoljno stabilnom da sama leti i laganom da moze da leti sporo. Tako ces razviti uslovne reflekse da mozes da letis nesto brze i manje stabilno. Takodje mozes da pocnes i sa nekim visokokrilcem, ali da je sto laganiji. Cordair-a ostavi tek kao treci model.

Pozdrav Zivko.

n3mke:
Evo ja kao pocetnik ti mogu dati verovatno najbolje misljenje. Model je ok, i uz vezbu na simulatoru bi se sigurno snasao sa njim. Ali, ne preporucujem da kupis rtf model. Bolje je izdvojiti pare za stanicu, pa kupiti neki arf. U svakom slucaju ak ovo hoces, za ozbiljnije modele moraces da kupis novu stanicu. Meni su isto savetovali da ne kupujem nikako model sa eleronima, da ne kupujem niskokrilca itd. Nisam poslusao i to se ispostavilo kao dobar izbor jer sam naucio fino da letim, a i skretanje bez elerona je cista glupost :)  Kao sto rekoh, avion je ok za pocetnika, samo je bolje kupovati odvojeno model i stanicu.

alaleksic:
Jel mogu samo da Vas upitam jel ovaj model je spreman za let i da li na toj stanici ia za vezbanje za simulator.Mislim da mi je ovo povoljna cena za pocetak pa dok ne naucim a kasnije ako bude sve kako treba kupio bi i neki bolji model
hvala Vam na pomoci

n3mke:
Model jeste spreman za let, ali ja bih preporucio da (ako vec uzimas rtf) nadjes neki uz koji dobijas lipo bateriju i punjac, jer je znatna razlika izmedju njih i ni-xx baterija. Za simulator ti treba kabl za povezivanje stanice sa pc-em, ili bar konektor na stanici za pc, pa posle dokupis kabl, a nisam siguran da ova stanica to ima.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version