ELEKTRONIKA > SIMULATORI

phoenix simulator

(1/7) > >>

vasim25:
Pozdrav svim kolegama:)
Ja sam Marko iz Panceva sam i imam 30 god:)Nov sam u celoj ovoj prici pa sam citajuci ovde na forumu poslusao iskusnije kolege i krenuo sam od simulatora.Nabavio sam simulator,stanicu i sve to povezao.Namestio kanale posto stanica ima 4 kanala i instalirao program phoenix 3.0.p.E sad problem je sto u tom programu nisi dostupne opcije traning i multiplayer.Vidljive su ali su slova zamracena i ne desava se nista kada kliknem na njih.Imate li mozda neku ideju u cemu je problem.Inace sve ostalo radi.Vozim avione najnormalnije ali bih hteo i te dve opcije.

Veljko.N:
Da li si probao da namestis u podesavanjima  da ti se phoenix apdejtuje, probaj da ga apdejtuješ trebalo bi da ti se pojave i te dve opcije.

Pozdrav!

vasim25:
Prvo hvala na odgovoru.Jesam probao sam i update  skinuo sam neku verziju 3.0 t najnoviju i posle toga nisam mogao ni da pokrenem phoenix.Imas jos neki predlog?

Veljko.N:
Ima još novija verzija 4.0, da li nju imaš?

Nesa2807:
Druze ja sam iz Banatskog Novog Sela imam ja te simulatore na nekim CD jer sam ih davno vozao a moracu i sada po malo da ne ispadnem iz forme dok cekam novu letelicu. Trenutno nisam kuci docicu do polovine nedelje pa cu da nadjem i poslacu ti ili se dogovorimo da se nadjemo pa cu da ti objasnim kako to ide sve bez problema...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version