Author Topic: HK Quad Vs Trex600  (Read 2854 times)

Offline nebeski

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 386
HK Quad Vs Trex600
« on: March 31, 2012, 10:17:50 PM »
Danas sam sa JRlotpijem izveo test, on je leteo svoj Trex600 a ja sam sa trebao da ga držim u kadru GoPro kamere koja je na Quadu.
Quad je opisan na forumu (http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,8192.0.html ) ali je sa NAZA kontrolerom. Gimbal za GoPro je fiksno vezan za frejm.
Sledeća faza koju nestrpljivo očekujem ( a zahteva malo više slobodnog vremena nego što ga ovih dana imam) je montiranje raketa na Quad i Heli  (yay) :superman: .



Za puni doživljaj pustiti video u fullscreen modu, zamračiti prozore i pogasiti svetla ....  :big smile

P.S.
To što se vidi na trenutke u daljini i naselje Stepa Stepanović je potpuno slučajno, posle onog Gizmovog odličnog snimka niko više tom naselju sa kamerom ne treba da prilazi niti tamo ima šta da traži  :)aplauz  (pijemo)

Offline Schwab

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 468
Re: HK Quad Vs Trex600
« Reply #1 on: April 01, 2012, 07:58:48 PM »
Bravo majstori , ma nema vidi se ko je  :jaki:


 (pijemo)
For the first time I was flying by Jet propulsion!No engine vibrations.No torque and no lashing sound of the engine propeller.Accompanied by a whistling sound, my jet shot through the air. Later when asked what it felt like, I said, "It was as though angels were pushing". 'Adolf Galland-ME262 ace'

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: HK Quad Vs Trex600
« Reply #2 on: April 01, 2012, 09:49:51 PM »
nebeski je testirao poljski nosac kamere za luster, ja sam bio samo maneken .

Luster je bio mnogo visoko cak se i zakrivljenost planete vidi :big smile
na drugom sam malo opustenije leteo, i za malo da okinem luster sa neba, prosao sam pored njega na par metara.
Uskoro montiram R77 na hely

Offline rolex

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 115
Re: HK Quad Vs Trex600
« Reply #3 on: April 02, 2012, 09:18:29 PM »
Svaka čast, baš ste se lepo izigrali :)