RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Fusion EP from Donuts Models

<< < (3/3)

djbojan:
Juce, probavam nov motor na modelu, stavio sam slowfly elisu 11x4,7 , i vidim da nema brzinu model, ajde da ja ipak probam sa standardnom elisom 11x7,

kad vec imam da vidim kako ce se ponasati.

Brzina ubija ! Leti dobro, i sve ok, motor razvaljuje, i sve ok, i pri jednom spustanju pri punom gasu, samo mi odlete aileron, u momentu sam viknuo JAO !!!!

i polako ga okrenem i sletim, tek onda sam shvatio sta je moglo da se desi, ali srecom skoro nikakva steta, odem i pokupim aileron, koji je pao blizu.





Steta, ispucao deo oko horn, i izgubljen horn

Gabor:
Uh Bojane, ima si sreću. Takvu situaciju ne bih poželeo nikome. Ti si sastavio model? Jesi ulepio šarkice? Sa čime si ih lepio? Meni se dešavalo da popusti na JaK55... Ali nikad nije skroz izašao. Posle sam ih ulepio i od onda nemam nikakvih problema sa njima...

djbojan:
Ja sam ih lepio, samo sto ipak treba stavljati epoxy, nekako mi super lepak suvise redak i nestane u drvetu,

 epoxy udje u drvo ali ga i ostane na povrsini,

 mislim da kad sam sastavljao da nisam hteo da se vidi ono belo kad se super lepak osusi pa sam ga malo stedeo.

 A i ja sam ovom modelu dusu vadio, otkloni su skoro 45 stepeni u jednu i 45 stepeni u drugu stranu hahahahahha   :)aplauz :sljus.  :_D

srkipa:
Fenomenalan model za korektnu cenu.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version