RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Projekat Vazduhoplovne Akademije

<< < (5/6) > >>

Lazo:

--- Quote from: drjack on May 17, 2012, 04:42:21 PM ---Lazo svaka cast na iscrpnom objasnjenju, uzivao sam obnavljajuci  gradivo.
Gabore jel znas mozda ciji je to Long Ez sa  slike?

--- End quote ---

Pa, pošto sam emotivno (i još po nečim) vezan za Vazduhoplovnu Akademiju, pokušavam momcima da pomognem, koliko mogu i umem. Ujedno, pokušavam da ne dvim previše, mada to i nije baš lako, jer je tema baš široka (a bogami i dugačka). Biće mi drago da to uspešno isteraju do kraja, i nadam se da sam od neke pomoći.

 (pijemo)

Gabor:

--- Quote from: drjack on May 17, 2012, 04:42:21 PM ---Lazo svaka cast na iscrpnom objasnjenju, uzivao sam obnavljajuci  gradivo.
Gabore jel znas mozda ciji je to Long Ez sa  slike?

--- End quote ---

Nisam siguran, davno je bilo  :hehe Kako se sećam bio je neki francuz. Kad je krenuo kući, namontirali su mu dodatne rezervoare. Ma taj avionče je strava!!!

aco:

--- Quote from: Gabor on May 18, 2012, 10:05:38 AM ---
--- Quote from: drjack on May 17, 2012, 04:42:21 PM ---Lazo svaka cast na iscrpnom objasnjenju, uzivao sam obnavljajuci  gradivo.
Gabore jel znas mozda ciji je to Long Ez sa  slike?

--- End quote ---

Nisam siguran, davno je bilo  :hehe Kako se sećam bio je neki francuz. Kad je krenuo kući, namontirali su mu dodatne rezervoare. Ma taj avionče je strava!!!

--- End quote ---

Ivan Jaklenec  --  Slovenija

Gabor:

--- Quote from: aco on May 18, 2012, 11:37:19 AM ---
--- Quote from: Gabor on May 18, 2012, 10:05:38 AM ---
--- Quote from: drjack on May 17, 2012, 04:42:21 PM ---Lazo svaka cast na iscrpnom objasnjenju, uzivao sam obnavljajuci  gradivo.
Gabore jel znas mozda ciji je to Long Ez sa  slike?

--- End quote ---

Nisam siguran, davno je bilo  :hehe Kako se sećam bio je neki francuz. Kad je krenuo kući, namontirali su mu dodatne rezervoare. Ma taj avionče je strava!!!

--- End quote ---

Ivan Jaklenec  --  Slovenija

--- End quote ---

Aco, u pravu si. Evo, našao sam i link: http://long-ez.net/pilot.html

drjack:
Hvala na inf, mislim da ima jedan i u Zagrebu.
Inace konstruisao ga je genijalni Burt Rutan kao jedan od svojih prvih projekata.
Strasan avion !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version