RC MULTIKOPTERI > MULTIKOPTERI GENERALNO

Veljkota robotics-multiWii

<< < (2/3) > >>

r-xx:
elise imaju malo manji potisak i zato bolje rade na 4s jer je vetji kv..
nije do elisa jer ih koristim na kk i izuzetno su precizne i spore, dodju jako dobre za bazichno letenje i figure,
u ovom sluchaju je do motora, u pitanju su keda motori 150w 1000 kv kojih sam ja sluchajno nashao u svome skladishtu 4 nova, i obradovao se, nashao sam i 4 dualsky nova, i jednu gomilu rasparenih motora, imam dva axi gold, pa tri hakera, tri hyperiona, ali treba imati 4 ista motora sa odgovarajutjim kv brojem.. (imam jedno 50 motora na lageru, i volim da testiram shta mi odgovara za koju konfiguraciju letilice, od 10w do 6kw, da ne ispadne hvalisanje bolje da tjutim)

generalno ove kede potpuno nove su toliko u debalansu da za quadove nema leka, sumnjam da mogu da se izbalansiraju uopshte, u stvari to se ne'isplati, to su dobri avio motori za te pare, pa chak je i to pitanje...

sutra mi stizhe osam ovih motora:    http://www.multiwiicopter.com/products/mt2814-10-770kv-motor-tiger
pa bi to trebalo da proradi bolje, ako ne prorade odoshe i oni u skladishte i kupitju: 

 http://www.multiwiicopter.com/products/sku-2

stomatologija rulz, malo se namuchis studirajutji, posle kupujesh sta pozelish, prosto ko paprikash..          (pijemo) (pijemo)

r-xx:
chek evo Zhika balansira motore na tubetu:

r-xx:
sredio sam keda motore, ponovo sve izbalansirao, ponovo nategao gumice
i sredio multiwii-ja i leti izmishljeno, samo klizi..
malcice je sporiji u ruder zaokretu, ali definitivno mazhe kk na leba!!

ove nove motorcine shto su mi stigle izgledaju uzivo mnogo profi, i ima da idu na novu platformu u najgorem sluchaju naza
predvidjene su za frejm leteca katedrala..
ima skockam neki suludi frejm...

inace u clasic helijima uzeo sam josh jedan t-700 fly-barless vetj odavno i gomile delova uz 700-stotke, teraju ih 6kw motori, bistovi, bla bla, sve najnapucanije, Joshkina 700-stotka s kojom je bio 3 na svetu, to leti neverovatno.. bez texta
jedino shto pad sa takvom spravom je oko 500e jer crkava elektronika u jr ds8911 i samo je to skoro toliko...

helije letim jednom nedeljno, a quad svaki dan...    eto     (pijemo) (pijemo) (pijemo)

r-xx:
letelo juce kod zlotjka

mislim da su se svi odusevili

sve isko ko heli samo shto ne'mozh naopachke

shtetochina sho nema  ko da snimi dj Veljkotu-robotics-a       :hehe

mislim da je i Rc Mishkovitj ostao bez texta..              (<--) (<--)     (<--)

r-xx:
fly stelovanje na resetci za rostilj gde je labavo vezan najlon vezicama, leti sve moze al ne'moz se osteti..
limiti baterija, potrosnja, vibracije u ruder okretu koje su vrlo cudne, dodatno stelovanje koeficijenata...

slika dok stoji i slike u letu:


Shot at 2012-08-13


Shot at 2012-08-13


Shot at 2012-08-13

i ako izgleda ko zvechka, na 3S troshi 45 amp, na 4S ide do 55 amp
generalno brutalna potroshnja struje, zato se i kontroleri shteluju na ni-cd baterije
da ne'bi doshlo do cat-off-a sto je za ovu letilicu pogubno, a i cinjenica da srche bateriju
tako da u momentima i napon pada, kontroleri pale zastitu, i crash 100%

jos nisam probao sa reshetkom za roshtilj da ga bacim na roshtilj       :hehe

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version