Author Topic: Trener niskokrilac  (Read 2901 times)

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Trener niskokrilac
« on: December 24, 2012, 09:57:25 AM »
Drugari, da li neko ima planove za nesto slicno ovome? Razmaha oko 160-180 cm.



Planirao sam da pravim Sticka ali mislim da treci model treba da bude niskokrilac. Ako ne nadjem nista sto mi odgovara prebudzicu Sticka u niskokrilca.

Hvala,
Rastko
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline vihor522

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 150
  • zelja za letenjem starija je od svake letilice
Re: Trener niskokrilac
« Reply #1 on: December 24, 2012, 09:37:31 PM »
rastko, ako se odlućiš za sticka i ako ti nešto bude značilo ja imam original nacrte i kompletno uputstvo (knjigu) na engleskom-veoma detaljan opis gradnje

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Trener niskokrilac
« Reply #2 on: December 25, 2012, 07:39:22 PM »
Hvala, Brano, ali sam definitivno od Sticka odustao. Motiv da pravim Sticka je bio u tome sto sam hteo nesto sam da pravim pa mi je izgledao kao lagan za prvu gradnju, inace mi se i ne svidja preterano. Nikola mi je poslao planove za Calmato sport i mislio sam da je to to. Onda mi je poslao planove za jos 6-7 modela i potpuno me upropastio. Pored toga imam i odlicne planove za Madness 2 i nemam blagu predstavu sta cu praviti. Moracu i sa Veljkom da se posavetujem oko baterija, motora i sl. iz perspektive upotrebljivosti i za buduce modele.
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.