Author Topic: Poklopac :)  (Read 2903 times)

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Poklopac :)
« on: April 01, 2013, 09:08:35 PM »
Pozdrav,

Pre nego sto skrolujete dole do slika imam veeeliku molbu:


NE SUMNJAJTE U MOJU SEKSUALNOST !!!!



Pre par meseci sam trazio na netu neki jedinstveni canopy ili u daljem tekstu poklopac za helikopter.  Sve na koje sam nailazio su neke, boze me sacuvaj, mrtvacke glave , munje, gromovi , ajkule i ostale nemani. To mi se nije svidelo.

Gledajuci na drugim forumima sinula mi je ideja da napravim jedan jedinstven koji nema niko na rc helikopteru. I tako ja krenuh u nabavku platna, smole i gipsa. Napravih kalup od gipsa napravih jedan probni koji je brzo zavrsio karijeru koliko je dobar bio. Uz sav trud gospodina majstora V. prvi je zavrsio u furuni!! :big smile Prilikom pravljenja se i kalup ostetio pa sam ga i polomio.
Posto je helikopter HKrex 500 a i imao sam originalni, fenomenalno kruti, plasticni poklopac gospodin majstor V. je iskoristio taj za kalup.
I sta dalje da pricam izbor za kolor semu je pao:

HELLO KITTY

 :hehe

Moram da kazem da je korisceno platno od 48g i smola sa rcSrbije, crne nalepnice secene na kateru (kontura kitty i cvetici), ofarbana kabina i popunjene nalepnice od strane gospodina majstora V.


bez poklopca




Poklopac :











I kako maca opasno izgleda na heliju




Nadam se da je sad jasna druga recenica!

Toliko

     











Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Poklopac :)
« Reply #1 on: April 01, 2013, 09:14:11 PM »
ispalo je odlično!!!  (pijemo)

Offline guga

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 106
Re: Poklopac :)
« Reply #2 on: April 01, 2013, 09:24:17 PM »
Бaш је фенси...........................лепо лепо...............али си ипак могао да ставиш неку лобању бар да јури мацу.ццццццццццц

Offline srdjan012

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 257
Re: Poklopac :)
« Reply #3 on: April 01, 2013, 09:42:05 PM »
Ja mislim da bi sa slicicom Tvitija bio ovaj poklopac cela mala prica hihihi, salu na stranu lepo odradjeno :)

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Poklopac :)
« Reply #4 on: April 01, 2013, 11:16:13 PM »
A tek ova pembo boja  :sljus
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK