Author Topic: Traxxas E-Maxx Mamba Monster-3908  (Read 2895 times)

Offline Cime86

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Traxxas E-Maxx Mamba Monster-3908
« on: June 27, 2013, 12:10:55 PM »
Prvo da pozdravim sve na forumu nov sam ovde,postao sam ponosni vlasnik navedenog modela :) pa me zanima par stvari :

koj ESC bi mogao da ide na ovaj motor da je vodootporan,baterije koje koristim su trenutno NIMH 3000mah 8,4v,e sad zanima me da li ako uzimam lipo baterije moraju da budu u onom cvrstom kucistu ili mogu i one u onoj foliji...  I naravno ima li nekih okupljana i gde,posto je malo dosadno voziti sam :) ja sam inace sa Miljakovca 1 pa ako je neko u blizini mogli bi da malo poteramo masine... :)






« Last Edit: June 27, 2013, 01:20:54 PM by Cime86 »

Offline osy

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 69
Re: Traxxas E-Maxx Mamba Monster-3908
« Reply #1 on: June 30, 2013, 06:44:06 PM »
  Ja ti na njega nebi stavljao drugi kontorler da je vodotporan, pošto ja baš i ne verujem tim stavrima da je baš ˝vodo otporan˝, pre ili kasnije će i u to ući voda... Uzmi LIPO baterije odgovarajuće za
njega, ne mora da ide HarCase, mada poželjno je zbog udaraca. Ako uzmeš bez HarCase, onda moj savet je da malo izfiluješ ležište baterije sa nekim tankim sunđerom, i mislim da bi to bilo dovoljno. I vozi brate!!! Inače je bas Cool autić!

Pozz
Oskar

Offline Cime86

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
Re: Traxxas E-Maxx Mamba Monster-3908
« Reply #2 on: June 30, 2013, 09:49:20 PM »
Ma malo me smara sto ne mogu da ga teram po kisi i po blatu,nasao sam Mamba monster 2  ESC on je watherprof,a sto se tice baterija malo sam guglao pa sam povatao neke fore posto sam pocetnik..:) narucio sam te hardcase 2s 5000mah dva komada,valjda ce da zavrse posao dok nepadnu neke 3s :)

Offline dusan.milenkovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 449
  • Dzaba ste krecili...
    • Monster Photography
Re: Traxxas E-Maxx Mamba Monster-3908
« Reply #3 on: July 01, 2013, 10:11:02 AM »
Uzeo ja turningy trackstar WP za moj SCT-XXX. Testiran je juce. Posle debelog valjanja po blatu, doneo kuci model, stavio u kadu i sve istusirao. Jeste waterproof. Je*** terenac koji ne smes u blato da uteras.... Moj savet.....svakako hardcase.... pre ili kasnije ce softcase baterije da odu u tri lepe....osim ako ga vozikas ko na pijac :D Mozda si sad pocetnik i teras lagano, ali pre ili kasnije ces poceti da skakuces i letis tim modelom tako da.....