Author Topic: Vaci  (Read 2100 times)

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Vaci
« on: September 29, 2013, 08:09:04 PM »
Evo posto sam se ipak zavrteo na ovom forumu vec neko solidno vreme, bio na prvi skup modelara u Leskovcu (pozdrav Leskovcanima), i upoznao neke ljude sa foruma, resio sam da se i malo predstavim. Pa eto, bar da malo bolje znate s`kim pricate.

Zovem se Vladimir, rodjen sam zivim i radim u Nisu, 1981 godiste. Po struci sam elektrotehnicar, nesudjeni inzenjer. Dao par godina na elektronskom fakultetu, onda apsolvirao na visoj tehnickoj, i onda shvatio da bas bas Bas ne volim knjigu...  :sljus Mnogo sam srecniji kad nesto majstorisem. Tako da sam potrazio posao... Ozenjen sam, imam trenutno beba-cerkicu.

Naravno da sam voleo avione kada sam bio klinac, ali s` druge strane ko pa nije. Ali nikada mi nije zivot dozvolio da se bavim modelarstvom, do pre par godina. Eto sada zivim u kuci, opremam lagano svoju radionicu, i ucim kako se prave modeli. Naravno da se slazem sa svima da se vise isplati kupiti nego praviti, jedan model... Ali postoji i nesto sto mi ne da mira, unutrasnji nagon za stvaralastvom i kreativnoscu koji je kao droga, jednostavno mu se mora udovoljiti. Malo po malo kada i alati i iskustvo dodju na svoje mesto, kvalitet modela koji mogu da se naprave pocinje i ekonomski da se isplati, jer dobri modeli i dobro kostaju... Eto tako ja dozivljavam sve ovo sto radimo. Mislim da je Laslo imao neki stiker "Modelarstvo je mogucnost, a ne obaveza." To u dobroj meri sumira sve.



Pozdrav iz Nisa!

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Vaci
« Reply #1 on: October 02, 2013, 06:16:58 PM »
 To sto drzis u krilu ,ti je za sada najbolji model koji si napravio  :mhm model koji ti daje elana za sve...a koliko ti je bilo potrebno vremena da ga napravis  :hehe  :_D...

Pozdrav iz Krusevca   (pijemo)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Vaci
« Reply #2 on: October 02, 2013, 09:19:48 PM »
Pa ne znam bas, taj model najmanje slusa moje komande  :_D a imam jos jedan isti takav samo 30 dogina stariji :mhm