Author Topic: Sremska mitrovica, 26. oktobar 2013.-nastavak b[img]http://img208.imageshack.us/  (Read 2229 times)

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355

    bilo je tu jos pocetnika. Julije je medjutim bio junak dana. Dva samostalna starta sa "BETOM 1400", svaki od po 25 min. na nepoznatom terenu gde se uglavnom letelo iznad najstrasnije oranice koju sam video.

   
    napokon smo dobili samo 10 min. na glavnoj pisti, a i tamo je trava-strava. Michell se odmah nasao na startu.

   
    avion je apsolutno dobro podesen, onako kako to samo Coka zna, sve je izgledalo veoma rutinirano i sigurno. Veoma lep let a zvuk dva motora, to treba uzivo cuti.

   
    kod Save Uzvara prvo okrepljenje a onda praznik za oci

   
   
    ne zna covek sta je lepse, mali elektro Jet-ovi ili veliki avioni

    Bese ta subota lepo modelarsko druzenje. Sigurno cemo ga nastaviti seleci se sa aerodroma na aerodrom.

                                                                                        Bata Stepanovic.

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Ja gledam tu Cessnu 195 svaki put kad dodjem kod Save i sve se nadam da ce da je zavrsi i poleti... A on se igra sa onim maleckim fenovima, koji su super, da me ne shvati neko pogresno, ali ima nesto i u velicini. :D
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Jedno prelepo druženje i ja kao Mitrovčanin ili ti domaćin mogu samo  da se zahvalim dobrom drušvu, jer dobro društvo garantuje i dobro druženje. Koliko je bilo lepo druženje vidi se i po tome da je moja malenkost uzela stanicu i leteo, naravno uz podršku majstora.
Kod mene kući smo došli da bi videli moj hangar. Trenutno sam obuzet pravljenjem malih džet modela, ko zna šta će mi dunuti u glavu, možda kao najveći zagovornik balze pređem na stiropor.
Veliki modeli zauzimaju puno mesta i velika Cessna verovatno i čeka neko vreme većeg radnog prostora ( na vidiku je) pa da je potpuno završim. Sada je 80% urađena.
Sve u svemu, veliko hvala drugarima, nikog ne spominjem jer želim da su svi prvi. Prelepe fotografije govore više od reči.
Mogu samo da obećam još druženja, naravno da ima mnogo dobrodošlih,  :big smile
ex pseudonijum: licider