Author Topic: Gde ste kupili poslednje baterije? Domace/strane prodavnice? Tesko nabaviti?  (Read 61186 times)

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
samo za rajfajzen vazi to da imas 20 evra... ja imam i kod banke inteze, tamo to ne vazi i kartica je zarazliku od rajfajzen besplatna odnosno nema odrzavanja... :)aplauz

Pa ne hvalim uopste rajfajzen banku, cak naprotiv, ocigledno je za kritiku. Ali covek je rekao da koristi rajfajzen visu virtuon koju ja takodje koristim.

Offline Ilijak

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 53
Da tacno je za malverzacije sa Guda.Ja sam imao isto ali ne pokusaj nego su mi skinuli dva puta po dolar sa kreditne pa sam posle toga napravio Visa Virtual u Rajfajzenu.Da mora se imati 20e na racunu.

Offline jojkic

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 154
    • RC Quadcopter - Blog, slike, video, uputstva
Ranije sam sa banggood-a kupovao direktno sa Visa Virtuon karticom (Reifaissen banka) , kod prošle porudzbine (01.10.2014) , nije hteo da primi Virtuon , nego sam morao preko PayPal-a da platim tj. preko Visa Virtuon kartice, sa posrednikom PayPal , za banggood .
Tako da definitivno su verovatno nešto promenili (pooštrili) na banggood-u , kod primanja uplata od naših banaka
Blog o RC letilicama i snimanju:
http://snimanjeizvazduha.blogspot.com/

Offline nenad83

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Kod kolege Adama naručih poslednje, svaka preporuka.

Offline Ilijak

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 53
Pa ja sam ove godine sa tom Visa kupovao i nije bilo problema.

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Ja uglavnom koristim aliexspress i e-bay. O good-u sam čuo dosta loših stvari ali nisam imao iskustava.
A e-bay mi je draži jer roba jako brzo stiže a uglavnom tražim  da je iz Kine tako da vam je svejedno sa kog sajta poručili obično su cene tu i tamo slične. A drugo je što e-bay ima siključivo pay pal koji je po meni bolje rešenje.
A poslednje baterije sam nabavljao kod Vlade u rc-srbija i čovek je skroz korektan sa cenama.
The ground is the limit (or a water)

Offline mufasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Posle mog inicijelnog neuspelog pokusaja placanja, uvideo sam da je problem bio nedostatak evra ili dva kod konverzije EUR->$. Dodao malo vise i placanje proslo (Raiffeisen/virtuon).

Baterija narucena jos odmah i evo je vidim stigla u Srbiju - cekam postara da je donese. Javicu kako je ispalo. Specifikacija obecava (Lipo je 30C), jedva cekam da poletim.

Offline penzes

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Kako vidim moze akumlatore  iz HK EU Warehouse da se naruci  ovo pise za postarinu  Registered (Tracking) Parcel - Netherlands to Serbia   EU12.25  to vazi kako sam  gledao na  bilo koju kolicinu i kapacitet akumlatora.Dali neko probao da naruci?

Offline mufasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Evo dobio je, sve ispalo Ok. Dosla je napunjena negde oko ~3.8 po celiji. Upravo je punim. Pozdrav svima!  (:beer:)

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
@mufasa
Za koliko dana ti je stigla baterija (od momenta kupovine, pa do dostave)?
Javi kakva je baterija.
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Baterije LIPO koje se skladište duže vreme moraju biti na toj voltaži jer im je to storage voltage.
Posel se samo dopuni i to je to. Nego reci za koliko tije stiglo i mene zanima i koliko te je odrala carina?
The ground is the limit (or a water)

Offline mufasa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Bateriju porucio 17 marta, postar urucio na kucnu adresu 3 aprila. Baterija profesionalno pakovana, u onaj najlon sa 'puckama' pa u cvrstu kartonsku kutijicu. Stvarno je skroz Ok, sluzi perfektno. Razmisljam da porucim jos jednu pa da imam par kad letim, onako da bude komfornije.

Offline miticmiroslav

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • www.mmdstudio.net
Ja sam pre neki dan naleteo kod nas na jedan sajt i tamo kupio jednu bateriju za FPV. Dobio sam garanciju 3 meseca na ispravnost celija. U pitanju je Gens Ace baterija. cena nije bila losa jos sam je uzeo preko firme pa cu da prebijem PDV sa drzavom. Kad sam preracunao cenu baterije i postarinu sa HKa ispalo mi je jeftinije da je kupim ovde. nikad ne znas kako su raspolozeni na carini i koliko ce da te oderu.

Offline Romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 143
Ja sam pre neki dan naleteo kod nas na jedan sajt i tamo kupio jednu bateriju za FPV. Dobio sam garanciju 3 meseca na ispravnost celija. U pitanju je Gens Ace baterija. cena nije bila losa jos sam je uzeo preko firme pa cu da prebijem PDV sa drzavom. Kad sam preracunao cenu baterije i postarinu sa HKa ispalo mi je jeftinije da je kupim ovde. nikad ne znas kako su raspolozeni na carini i koliko ce da te oderu.
Da li se moze znati odakle si kupio?
Moze na pm

Offline zbabic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
@miticmiroslav
zanimljiva informacija, hajde podeli sa nama, gde si kupio bateriju  ()-()

S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!