Author Topic: Gde ste kupili poslednje baterije? Domace/strane prodavnice? Tesko nabaviti?  (Read 61393 times)

Offline Coja

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Ne znam u čemu je problem, naruči preko Adama i stiže ti sigurno za maksimalno nedelju dana, jedino ako ti je žao da daš čoveku neki dinar za uslugu.....
Spektrum DX9

Offline firebird

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 762
  • Bojan , Kragujevac
Ne radi se o tome, već sam razgovarao sa njim i imali smo do sad korektnu saradnju.

Nema na Hobbykingu baterije kakve mi odgovaraju po gabaritima i to je to!

Offline brankelot

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Da li su poceli sa Hobbykin-a da salju u nasu zemlju opet ?

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Čajna hobi lajna (tako ih mi zovemo) imaju odlične baterije i šalju kod nas osim toga imaju baterije koje mi koji vozimo quadkoptere svi koristimo a to su baterije sa veoma velikim C brojem, ušli ljudi u šriču i napravili jeftine baterije, POređenja radi gensace tatto r line batereje koštaju i po skoro 40 dolara a ove su 20 budu i manje na popustima, imali su i akciju za nekek baterije uzmeš jednu oni ti spakuju dve. Takođe vrlo su kvalitetne baterije i to što koštaju toliko manje ne znači da su po perfomansama lošije...
https://chinahobbyline.com/index.php?route=product/product&product_id=4

Imaju svašta još nešto pa koga zanima......
The ground is the limit (or a water)

Offline brankelot

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
E super bas cu da pogledam . Meni trebaju i za posao . Jeftinije su mi od profi varijanti a zavrsavaju mi stvar

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
HobbyKing.
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!

Offline brankelot

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
HobbyKing.

A jel stizu baterije u srbiju znam da jedno vreme nisu bas hteli da salju ovamo.

Offline alzo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 406
 Stižu ali samo sa EU skladista pošto ne idu avio poštom

Offline brankelot

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Super hvala

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1695
Da obnovimo malo ovu temu...
Odakle moze da se sada narucuju lipo baterije.
Moze neki sajt ako znate..
Hvala
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline dusan.milenkovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 449
  • Dzaba ste krecili...
    • Monster Photography
Sa hobbykinga preko Adama. Izadje isto kad uracunas shipping i dazbine a nema nerviranja sa postom.

Offline trivajuve

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 283
Preko Adama...saradnja je za svaku preporuku... (res)

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
3 baterije 4S-3300mAh 35C Roaringtop u Germaniji
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!


Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 948
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Meni je netragom nestalo pet pošiljki vrednosti oko 80$, Kinezi neće ni pare da vrate jer imaju informaciju da je pošiljka ušla u Srbiju. Oni smatraju da je njuhova odgovornost time završena. Za Hrvatsku npr. pošiljke i dalje idu kao nekada, a za Srbiju poštarina i do 800$ !!!!
Nisu samo Kinezi prestali da šalju pakete u Srbiju, preko E-bay puno zemalja ne šalje robu.
Znači završili smo sa Aliexpresom, bojim se i sa drugima.   :)aplauz
Inače i u našem unutrašnjem saobraćaju nestala mi je pošiljka vrednosti 9900 din. Možemo da se žalimo upravi vod....da.
ex pseudonijum: licider