Author Topic: Tarot T-2D V2 GoPRO 3 Brushless Camera Gimbal  (Read 2493 times)

Offline Adde

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
Tarot T-2D V2 GoPRO 3 Brushless Camera Gimbal
« on: February 18, 2014, 09:52:02 PM »
Pre neki dan mi je stigao ovaj gimbal. Mislio sam da treba samo da se ukljuci baterija i da ce da radi. Medjutim kada ukljucim bateriju samo se upali zuta dioda i nista se ne desava. Tri puta sam proverio da sam sve ispravno prikljucio.

Onda sam skinuo softver sa interneta. Radio sam po uputstvu i prikljucio karticu na kompjuter a posle toga i bateriju i dok sam citao uputstvo posle nekolko minuta je gimbal proradio i upalila se plava dioda umesto zute. Pomislio sam da je problem resen i prikljucio gimbal samo na bateriju ali opet nece. Kada ga prikljucim i na kompjuter i na bateriju proradi posle 4 - 5 miuta ali samostalno nece da radi.

Onda sam hteo da azuriram firmware i radio sve prema uputstvu ali ni to nece. Pise samo: "Starting firmware upgrade procedure, please waiting ..." i tako stoji sve vreme.

Ima li neko iskustva sa ovom karticom ili ovim gimbalom. Je li dovoljno da se samo pikljuci baterija ili mora nesto da se uradi pre toga?

Tarot T-2D V2 GoPRO 3 Brushless Camera Gimbal
Software Download Ja sam koristio ovaj: Tarot 2-Axis Brushless Gimbal for Gopro.rar  stabilization system software 1.4


Offline mishko.bb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Tarot T-2D V2 GoPRO 3 Brushless Camera Gimbal
« Reply #1 on: September 03, 2014, 09:52:27 AM »
Stigao mi je Tarot prosle sedmice, cim sam mu prikljucio napajanje odradio je kalibraciju - zuta dioda zatim plava i poceo je normalno da radi. Verzija firmware-a 1.5.

Cim ti se pojavilo "Starting firmware upgrade procedure, please waiting ..."   trebao si da prikljucis napajanje i poceo bi update

pozz

Offline deki-ns

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 245
    • www.globalaccess.co.rs
Re: Tarot T-2D V2 GoPRO 3 Brushless Camera Gimbal
« Reply #2 on: September 03, 2014, 12:06:40 PM »
Imao sam taj gimbal i morao je da bude potpuno miran i da se ne pomera u momentu paljenja.Ako se u momentu kada ga povežem na bateriju pomerim samo malo neće početi da radi.