Author Topic: Brmmm… za velike benzince !  (Read 4578 times)

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Brmmm… za velike benzince !
« on: May 17, 2014, 11:20:20 PM »
Danas, napokon.. stigla Brmmm.. Starter mašina za velike motore, kazu 80-250 cc boxer, napajanje 12 V. ali mislim da ce pasti neka 3S 5-6000 Mah sa velikim C.






a stigao je kao dodatk i Big Aluminum Rubber Ring sa crnom odgovarajucom gumom precnika 75 mm, originalni koji se dobija uz njega je 50mm

Kako se kod nas u Klubu od proleća pojavilo nekoliko novih aviona sa Glow/Gas motorima reših da članovima kluba malo olakšam paljenje istih motora, i da predupredimo eventualne nesreće kod paljenja…

Features:
learning from the 250CC twin cylinder four-stroke motorcycle engine start technology, optimize the rotor coil technology, with super magnet, improved motor efficiency without increasing power consumption, great power!
The front-end built-in motor 5.6:1 planetary gear box
The use of high current connectors, reliable, durable
Split power line design, convenient and flexible work
Stainless steel fasteners assembly, no rust
CNC carved carbon fiber frame, high strength, light weight.
Length of Power cable is 1.6 m, ease of use!
More powerful power Jig, small resistance!

Technical parameters:
12V, 9AH over power supply
No-load speed 1000 rpm without load more than 650rpm.
The maximum torque 120KG/CM
Start the 80CC-250CC engine

Brmm… Mašina izgleda odlično, masivno i vrlo kvalitetno uradjeno… doduše samo sam je popodne probao na AKU od kola, i radi… Bezecovao sam jednu iz USA, tamo je bila 250$, ali i pored skupog prevoza ne šalju za SRB… Nadjem kod kineza za manje para, ali skuplje izadje DHL nego sam Brmm, pa onda malo carice/milice + spedicija, ode na 270+ evrića… + nervoza sa DHL, trebalo je 3 dana da stigne od HongKonga do Bgd i 6 dana iz njihovog magacina na N.Bgd do Dorćola.. :sljus
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline milos78

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 72
Re: Brmmm… za velike benzince !
« Reply #1 on: December 20, 2014, 09:02:25 PM »
eeeee to znaci nemoram vise da guram da upali.cccccc

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Brmmm… za velike benzince !
« Reply #2 on: December 20, 2014, 10:05:26 PM »
Zajko, vrhunska masina. Veliki zagovornik koriscenja startera. Narocito na mestu kao sto je tvoj klub, bolje je spreciti nego leciti.

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Brmmm… za velike benzince !
« Reply #3 on: December 20, 2014, 10:57:46 PM »
Super se pokazalo, samo nikako da stignem (citaj zaboravim) da stavim Li-Po 3S, neku jacu... a onda kad nam zatreba kacimo na akumulator od kola, bice do proleca, boze zdravlje  (:beer:)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior