RC MODELI AVIONA - SUS > JET MODELI

Jet prop avioni

<< < (2/3) > >>

zajko:
Yes, malo neobicno da bude 2/4 stroke na mlaznom , ali kad to otpises u glavi i kad se opustis F-33 Rapotor leti za medalju, ja sam ga leteo sa rezonatotorm, original Evolution i s 25/30 nitra, em lep miris (HPI), em zvuci… a brz.. ko djavo.. pritom jako upravljiv i lagan za letenje, i one osnovne figure koje sam uvezbao…..

EDF na struju su nekako pravi (priblizno) Jet, vrte se na mnogo obrtaja, imaju zvuk i potisak, ali i kidaju bateriju, malo traze brzinu…
imam par komada raznih iz E-Flite PLATINIUM serije, urajdeni u detalj "do Jaja" ARF i EDF sa motorima, originale… nisu za obuku i za 1 avion…

Ali, zato, od brace Kineza, nesvakidasnje dobar avion, mogao bih da ga preporucim i pocetniku sa obukom na simulatoru, jer je spor, nevidjeno lagam za letenje, upravljiv, u vazduhu na 10m od pilota izgleda i cuje se ko pravi, jos kad bi se stavila neka raveta i strobo, moze na film… BOEING C-17…. Retko.. retko.. dobro odradjen kinez, ja sam ga leteo 2-3 sezone, ali kao i svaki kinez, jedan "NO NAME" ESC se upalio, mislim da imam i snimak, eksplozija na boku aviona, povukao struju, izgubio svaki kontakt sa Tx i malo grublje "sleteo"… nista posebno strasno ali
ako cika Sava ima strpljena, eto ga u vazduhu..

pericamitic:
A ovako izgleda kad se lepo sredi. Vlasnik je iz Panceva koji zeli biti anoniman. Izvini Vlado  lol

tibeteagle:
Model je lep. Da li je već leteo? Gde mu je težište?  mmmm mmmm mmmm

pericamitic:
Leteo jeste, imam i snimak (kad stignem postavicu), a gde je teziste to neznam jer nije moj.Pitacu pa cu napisati.

bjanko:
Prelep model to je Alphajet od nemacke firme Top Ripin ovo je cini mi se raspon oko 1 metar a rade i raspon od 140 cm.Fantastican model

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version