Author Topic: Da se i ja predstavim.  (Read 13637 times)

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #30 on: November 28, 2014, 08:07:08 AM »
Što se tiče quadova generalno meni lično su dosadni. izvinjavam se svima sa drugačijim mišljenjem unapred. Avioni su daleko zanimljiviji ovo sam uzeo čisto da probam kao izgleda i to je to.

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #31 on: November 28, 2014, 08:09:55 AM »
A ko hoće da se bavi ozbilnije snimanjem i time onada je naj bolje da odma uzme fantoma i završi posao.Drugar koji mi je i poklonio ovaj quad izlomio je kojekakvih quadova heksi i okti da nezna ni on sam i od kad je kupio fantoma to mu se više ne dešava.

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #32 on: November 28, 2014, 08:29:04 AM »
Ma ne radi se o tme da je to nešto loše , u stvari loše je po novčanik uglavnom ali postoje ljudi koji misle da je to lako voziti i da to svako bez obuke i pomoći zna a onda prvim padom razočaranje i ....
Ja sam samo pokušao da ih odvratim od kupovine preskupih modela u početku jer će samo isprazniti novčanike.
I pokušao da spravnim iskrivljenu sliku o nečemu nesalomivom.... Čovek ili dečko ili kako već se zainteresovao za multikopter hobi i odmah bi da ulaže neku veću sumu u ramove od karbona misleći da je to nesalomivo. Ja lepo kažem uzmi letvice, vezice i šrafove i napravi sam sebi ram za početak  dok ne naučiš da letiš on zapeo pa zapeo da uzme nešto veće i skuplje.
Nego da priča ne bi otišla u pogrešnom pravcu ovim završavam komentare ovog tipa na ovom topiku
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #33 on: November 28, 2014, 09:45:32 AM »
Nemoramo da završimo.Taman da nabijam postove.I ja imam isto mišljenje prvo nauči da letiš pa onda ulaži u skuplje pa i kad naučiš da letiš postoji mogućnost da ćeš pasti i slomiti model bio to avion multirotor ili heli.Ja sam kupio i heli klase 450 isto misleći da je lako čak sam i vežbao na simulatoru i ništa neide pa neide. I lepo sam bio pameta pa ga rasklopio dok je još čitav i eno ga stoji na ormaru kao ukras dok ja nebudem spreman da ga vozim.Drugar mi je pozajmio da se učim onaj VL 911 i nimalo nije jednostavno voziti heli avion je boza ima i tu de se uči i vežba ali le daleko lakše.

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #34 on: November 28, 2014, 09:47:29 AM »
A pošto sam i ja početnik vozim ovog ružnog žutog arrova sa solostar krilom kojeg sam sam napravio dok se ne naučim i neće mi biti žao ako mi padne.Napraviću opet drugi.

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #35 on: November 28, 2014, 09:49:24 AM »
A za vežbanje je i najbolje napraviti jeftine stirodurce pa te baš briga kad ih polupaš.Pravio sam extru 300 5-6 komada i lupao i lupao malo ga pokrpiš i na livadu.Što je najbitnije JEFTINO.

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #36 on: November 28, 2014, 07:49:09 PM »
Obasni to likovima u postu "potreban savet za ulazak u miltikopter hobi" ili slično.
Žvale sam dobio i dalje ne me nekontaju šta hoću da kažem.
Ljudi misle to je dve palice i lako je to, malo gasa, okret levo okret desno napred nazad i huja.....
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #37 on: November 28, 2014, 08:26:11 PM »
Evo ja sam upravo ušao u kuću sa slomljenom elisom jbg.Probavao sam novi mod u apm-u i zajebo se zakuco ga u komšijsku kapiju.
« Last Edit: November 28, 2014, 08:29:08 PM by fantombp »

Offline igorpl

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 391
  • Joj što volem što sam PRIMITIVAN
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #38 on: November 28, 2014, 08:47:16 PM »
Meni je danas ladno od strujanja vazduha otpao prijemnik i isključio esc pa sam imao lomljavu sa srećom veoma beznadežnu i to na depronskom pt-17 modelu kojeg obožavam
Joj što volem što sam PRIMITIVAN

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #39 on: November 28, 2014, 10:37:22 PM »
E jbg.

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #40 on: November 28, 2014, 10:38:02 PM »
A vidi sad ovo

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #41 on: November 28, 2014, 10:41:20 PM »
Desila mi se kapija

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #42 on: November 28, 2014, 10:42:04 PM »
Užas

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #43 on: November 28, 2014, 10:42:38 PM »
A taman sam ga opremio svetlom.

Offline fantombp

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 87
Re: Da se i ja predstavim.
« Reply #44 on: November 28, 2014, 10:45:58 PM »
Taj Pt 17 je dvokrilac.Ako je to onda sam ja počeo sa tako sličnim naravno nije bilo uspešno i sad je taj avion pokojni.