Author Topic: MODELSPORT offroad staza - dogovaranje i planiranje - vožnja i treniranje ☺  (Read 16034 times)

Offline n.artur

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 95
Evo jos malo slika
Losi 8IGHT 4.0 + Alpha RyanLutz + Spektrum Servo
Losi 8IGHT 4.0 Elektro + Savox Servo
Losi 8IGHT-T 2.0 RR + P5XL-T + Savox + Spektrum
Spektrum DX4R

Offline Agama

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
Jako lep vikend :)
Sve pohvale za vozače! Polako se vidi da izgradilo malo iskustvo i da društvo sa "galovice" nije više za "bacanje" ;)
Sad se sve više i više vozi bez grešaka...spajaju se lepi krugovi tu i tamo malo izazova za malu trku...
Idemo dalje...uskoro se bliži datum za trku 27.septembar  :)
RC BUGGYLAND BEOGRAD & MODELSPORT OFFROAD TRACK SVILAJNAC
www.rcbuggyland.com

Offline Agama

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
Obaveštenje.
Pošto su prošle tropske vrućine, može se reći da je počeo 2.deo sezone 2015.
   Planira se malo renoviranje staze u subotu, tako da je plan da se skupimo i vozimo u nedelju 13.septembra od 9h.
Juče sa pričao sa Veljkom - Magic, pitao me šta se dešava, jel se vozi...jer ništa ne objavljujemo po forumima... Odgovor je, vozi se i trenira često, svakog vikenda, uglavnom nedeljom (nismo vozili kad su bile paklene vrucine od 39°C).
  Dogovaramo se putem viber grupe, tako da ako neko želi da se priključi grupi može poslati viber poruku meni na 063 77 93 850.
Mada ćemo biti ubuduće malo više ažurni i na oba foruma.
Spremajte se, nedelja 13. septembar od 9h, biće lepih 24°C
Vidimo se na stazi.

Pozz Sale.
RC BUGGYLAND BEOGRAD & MODELSPORT OFFROAD TRACK SVILAJNAC
www.rcbuggyland.com

Offline Agama

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
Zdravo.

Staza je suva i potpuno spremna za sutrašnju trening vožnju
Biće otvorena od 9h.
Vidimo se na stazi  ;)

Pozz Saša
RC BUGGYLAND BEOGRAD & MODELSPORT OFFROAD TRACK SVILAJNAC
www.rcbuggyland.com

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Danas sam poceo razradu novog Losi 8ight Gas, jedva i vrlo tesko potrosio 1 lit corbe, jujutru bih poranio za potrosim jos jedan litar, pa oko 12h bio u Svilajcu, da ga probamo na stazi .... jel to OK ili ima neka zvanicna trka... !?  mmmm

A poneo bi i 1/5 XLDBL Gas a Suki Mini WRC takodje 1/5 Gas... jel to u redu i izvodljivo !?

Normalno i naravno placamo koriscene staze i donosimo poklone u kucu  ;namig

Zajko
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Danas sam poceo razradu novog Losi 8ight Gas, jedva i vrlo tesko potrosio 1 lit corbe, jujutru bih poranio za potrosim jos jedan litar, pa oko 12h bio u Svilajcu, da ga probamo na stazi .... jel to OK ili ima neka zvanicna trka... !?  mmmm

A poneo bi i 1/5 XLDBL Gas a Suki Mini WRC takodje 1/5 Gas... jel to u redu i izvodljivo !?

Normalno i naravno placamo koriscene staze i donosimo poklone u kucu  ;namig

Zajko
Auuuuuu bre Zajko ,,,kolko replike ima tebe ??? i Svilajnac i Cenej za sutra?  :big smile :big smile :big smile ma samo se zezam  2eaa
Nije sramota učiti !!!

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
pa.. kod nas je danas bilo zivo u MI, ali je duvao vetar pri zemlji je na kratko menjao pravac ali na visini od 20/30m nije moglo da se leti, u svim pravcima i totalno neodredjeno... mislim na letenje stiroporaca od 1m, bilo zajebano, pred sumrak kao i uvek se smirilo, ali je onda bilo hladno...
a kazu i sutra ce biti tako... a potrebno mi je jako i HITNO da testiram i na stazi taj novi autic i da cujem misljenje nasih Pro vozaca, a i Suki se uzelela Mini WRC, kaze obecavao sam joj da cu je voditi na stazu, tako da je prevaglo na tu stranu, njena zelja je za mene zapoved.....
A i do Svilajnac je blize iz MI, samo na autoout i za 40 min. sam tamo a do Ceneja ima odavde mnogo vise, mislim  mmmm

A za Cenej cekam da pokose pistu pa da donesem Sukhoia ili Blanika, na ozbiljnu probu  ;namig
Sad mi je operativno samo par Foam aviona i Kyosho dvokrilac od nitro...

 ()-() ()-()
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Nije neki snimak , ali vredeloje snimiti ovakvu stvar :D
Sa danasnjeg druzenja ...

https://www.youtube.com/watch?v=ZfKtRbiqUNs&feature=youtu.be

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
 :)aplauz bravo !!!
Nije sramota učiti !!!

Offline AlexRipley

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
Dan je bio fenomenalan, pogotovo sto sam se prvi put "upoznao" sa svojim nitro bagijem  :)



Naime kupio sam Kyosho od Saleta, nemam reci stvarno. Sale je stvarno izasao mi u susret maximalno. Iz toga se i vidi kolika je u njemu zelja da ova klasa kod nas zazivi ozibljno. Hvala mu po hiljaditi put.

O Kyosu cu otvoriti novu temu, pa cu tamo malo smarati :)
« Last Edit: November 03, 2015, 10:50:02 AM by AlexRipley »

Offline SilverN

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 84
Super! Drago mi je da vidim da nas je sve više.  :)

Srećno i vidimo se na stazi...

Offline AlexRipley

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
Hvala :)

I ja se nadam da ce nas vise biti, jos samo Mracni da mazne jednog Kyosho od Saleta, pa ce te imati 3 jaka nitrasa iz Nis :)



Evo snimka da se malo smejete, ne zamerite na snimku i smesnim komentarima :)