Author Topic: Aerodrom Ponikve Uzice  (Read 5126 times)

Offline Uzice

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 65
Aerodrom Ponikve Uzice
« on: November 16, 2014, 11:41:25 AM »
Pozdrav drustvo,
Od skoro smo ponovo pokrenuli Aero klub Uzice u cijem sklopu ce raditi RC modelarska sekcija.
Obzirom da imamo uslove kao retko gde na planeti, pista na Ponikvama je trenutno 2200m duzine i 45m sirine sa dve stajanke od po nekoliko hiljada kvadrata i jos uvek je malo koristimo za pravo letenje, racunajte da se od proleca svaki vikend planira druzenje. Kako vec ima onih koji u gradu lete sa modelima, nadam se da cete dolaziti kod nas jer ce uvek imati ko da vas doceka. Planiramo i vece skupove naravno.

Prosli vikend smo poceli a juce nastavili...





Dobrodosli

Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom Ponikve Uzice
« Reply #1 on: November 20, 2014, 05:07:42 PM »
POZDRAV ZA RC ERE  :)aplauz
Letos sam bio na ponikvama u nadi da cu naci nekog pilota ili Rc pilota ali nisam video nikog.
Zato mi je osobito drago sto čujem ovakvu vest evo i ja prilazem nekoliko slika sa Ponikva









 to je za one koji ne znaju kako izgleda aerodrum Ponikve
 Izvinjavam se što su slike sa jedne moto ture po Srbiji ali nekako mislim da motori i avion idu zajedno TOP GUN

 
« Last Edit: November 20, 2014, 05:22:23 PM by vasicwebad »

Offline vasicwebad

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Aerodrom Ponikve Uzice
« Reply #2 on: November 20, 2014, 05:18:58 PM »
Još nešto bih dodao da sam leteo u Gajevima BIXLERom i da je to bilo jedno lepo jedrenje moze se reci padinsko-milina i leteo sam sa svojim prvencom JUMPER 25 u selu Skržuti sve je to na nekih 10-15km od centra Užica

Sve najbolje za aero klub i RC modelare  :)aplauz :)aplauz :)aplauz VEDRO  (<--) (<--) (<--)