Author Topic: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica  (Read 13241 times)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #15 on: September 17, 2015, 09:43:13 AM »
NAJNOVIJA VEST ZBOG NEMOGUCNOSTI NABAVKE METALNE OGRADE SA AERODROMA SURCIN OTKAZUJE SE MODELASKI DEO JER NISMO U MOGUCNOSTI OBEZBEDITI BEZBEDNOST ZA MODELE Vojni deo otvorenog dana ce biti al modelari nece ucestvovati ,jako mi je zao svih koji su hteli doci da ucestvuju u ovom programu!!!Vidimo se al bez modela!!!!
« Last Edit: September 17, 2015, 09:45:19 AM by sova »
ex pseudonijum: sova

Offline marko.jovanovic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1643
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #16 on: September 17, 2015, 12:00:37 PM »
Znači onda bolje svi koji su namerili doći da dođu na 13-ticu i eto druženja!!!!
The ground is the limit (or a water)

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #17 on: September 17, 2015, 02:19:46 PM »
Bruka za vojsku i njihovu organizaciju,kad nam je vojska takva sta onda drugo da trazimo.
Treba da se stide tamo neke staresine.
Takvima smo mi poverili nasu bezbednost  :sljus

 BRUKA
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #18 on: September 17, 2015, 02:38:25 PM »
Pa naravno, arape (etihad) zabole za tamo neki skup. Nedaju oni ni cvonjka, a kamoli ogradu

Offline jojkic

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 154
    • RC Quadcopter - Blog, slike, video, uputstva
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #19 on: September 17, 2015, 03:10:26 PM »
Znači ništa od snimanja  :'(
Blog o RC letilicama i snimanju:
http://snimanjeizvazduha.blogspot.com/

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #20 on: September 17, 2015, 08:12:53 PM »
Ako je tako onda je Goran dobro postupio što je insistirao na bezbednosti modela. Imao sam priliku da iznosim modele bez ograde i obezbeđenja, rekao sam , nikada više. Ima nestašne dece koja moraju sve da dodirnu i provrte, a više je neodgovornih roditelja. Znam da se Goran maksimalno angažovao da sve ovo uspe i ako je neko razočaran, onda je to on. Netreba bilo koga kriviti, svi su želeli najbolje, ali eto nešto je krenulo neželjenim tokom. Biće još prilike u pravim uslovima, a do tada uzdravlje.
Pozdrav iz Mitrovice
ex pseudonijum: licider

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #21 on: September 17, 2015, 10:45:10 PM »
Ocekuje se izmedju 5 i 7000 ljudi na otvorenom danu a kriticna masa kad prokljuca oko 12h kad upekne zvezda a na stajanci 40 stepeni niko niti sta cuje niti vidi,drugari koji su se javili da bi dosli imaju jako skupe i dobre modele i nisam zeleo da bilo ko dovede tj narusi bezbednost modela a da vlasnik modela objasnjava mami koja hoce da kupi detetu model za 100e :hehe :hehe da je to mnogo skuplje nisam mogao da dozvolim!!!A bilo je takvih slucajeva predhodnih godina!
Jedno je kad su modeli u ogradi i ne moze im se prici a drugo je kad imas kanap za zastavicama!!Ovaj put je tako a drugi boze daj bice bolje!
ex pseudonijum: sova

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #22 on: September 18, 2015, 10:38:29 AM »
Ako je tako onda je Goran dobro postupio što je insistirao na bezbednosti modela. Imao sam priliku da iznosim modele bez ograde i obezbeđenja, rekao sam , nikada više. Ima nestašne dece koja moraju sve da dodirnu i provrte, a više je neodgovornih roditelja. Znam da se Goran maksimalno angažovao da sve ovo uspe i ako je neko razočaran, onda je to on. Netreba bilo koga kriviti, svi su želeli najbolje, ali eto nešto je krenulo neželjenim tokom. Biće još prilike u pravim uslovima, a do tada uzdravlje.
Pozdrav iz Mitrovice

Tako je, sve pohvale za Gorana  :)aplauz ! Bar je mesec dana bio angazovan oko svega toga i sigurno je on prvi i najvise razocaran.  Zato ajde da (pijemo) i da se nadjemo na lokalnom aerodromu.

Offline draganmilinkovic

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • jos srafic jedan...
    • stalker
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #23 on: September 18, 2015, 06:37:37 PM »
i...jel onda letimo il ne letimo na toj 13....
I`ll be back!

Offline djordjevicaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 147
  • Telepromtovani vazduplohov
Re: Otvoreni dan Aerodrom Batajnica
« Reply #24 on: September 18, 2015, 07:23:48 PM »
Sutra će biti par ljudi na 13-tici :)

@Sova (Goran) - imaš piće na 13-tici kad se vidimo, za angažovanje i detaljno odgovaranje na sva naša pitanja u vezi 19.09. :D ()-()