ELEKTRONIKA > RC SERVO

Savox servoi...

(1/4) > >>

mirce:
Vidim da neki modelari na velikim 3D modelima koriste Savox servoe.

Interesuju me njihova iskustva, koriste li Power box ili neki sličan sistem, koje konkretno servoe koriste, koliko su snažni...

Sva pitanja su vezana za odabir servoa za velikog Galeba G2.

Hvala unapred na odgovorima...

 (pijemo)

magic:
Ja koristim par savox servoa i mogu da ti kazem da sam jako zadovoljan. Ono sto je meni najbitnije je rezolucija koju servo ima i tu mogu da kazem da nema nikakve razlike kada ih uporedim i sa slicnim futaba servoima koji kostaju duplo vise!

Radi se konkretno o ovim servoima http://www.der-schweighofer.at/artikel/97544

Sve ono sto sam cuo isto vazi i za 1256 i 1258 koji tebi mogu da budu inetersantni.

poz

mirce:
Hvala Magic na savetu, javio se na RCU jedan modelar i kaže da na velikom Hawk-u oristi Savox-e, ali mnogo jače, mislim da su od 26 kg...

Interesantno, kaže da nema power box, ali šta kad servoi "povuku" mnogo struje?

Mislim da Miloš a čini mi se i Marko imaju ove servoe u njihovim 3D "aždajama", pa ako ima neki još savet...

 (pijemo)

marko:
Ja nemam Savox, ali na FlyinGiants-u kazu da su best buy, to jest najbolji odnos cene i kvaliteta sto kaze Magic.

M.(pijemo)

marko:
Ja bi stavio Emcotec ili PowerBox, 200-tinak eura kosta i na modelu od nekoliko soma to nije neki izdatak.
Tebra, ako se ne varam koristis JR/Spectrum, a PowerBox pravi verziju sa prijemnikom, gazda Zajko je to stavio na svog Sukhoi-ja.

M. (pijemo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version