Author Topic: SYMA helikopteri  (Read 29892 times)

Offline tomislav

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
Re: SYMA helikopteri
« Reply #15 on: November 06, 2015, 10:19:41 PM »
syma 107 ili v911?Po onome sto sam video na internetu syma je mnogo laksa za upravljanje I za nekoga ko nikada nije uzeo daljinac u ruke dok je v911malo komplikovaniji.Da li prvo da kupim symu I na njoj steknem neka osnovna znanja pa posle nje usavrsavanje na v911 ili odmah na 911?Vidim da ovde preporucujete raznorazne modele ali ja bih vas molio da mi pomognete u dilemi oko ova dva modela.

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: SYMA helikopteri
« Reply #16 on: November 06, 2015, 10:42:14 PM »
Svi smo bili pocetnici i pitanja je mnogo a ljudi koji hoce da odgovaraju je sve manje!!!
Izgleda da svi moramo proci trnovit put do onoga sta nas zanima,ljudi kupujte za sta imate para pa kad vidite da to nije ono sto hocete kupite bolje,ako nesto ne znate pitajte google on sve zna nesto je na Engleskom nesto pogledajte na yuotub-e i sve je ok!
Svako ko se prijavi na ovaj forum pita sta je bolje da kupi i kad mu se kaze po nekom iskustvu sta je bolje on opet pita a sta mislite o ovome ili onome i na kraju nemam ja toliko para ???
Ne zelim nikog da omalovazavam niti ikoga da vredjam al pitacu jedno prosto pitanje
KAD NEKI POCETNIK VOZAC POLOZI VOZACKI I HOCE DA KUPI AUTO JEL SE ULOGUJE NA FORUM I PITA KOJE AUTO DA KUPIM ILI PREBROJI PARICE I Sa ONIM STO IMA KUPI ONO STO MOZE!!!
Dobro dosao svaki novajlija na forum al daj da napravimo od foruma da se moze problem na modelu resiti pomoci oko neke popravke ili tako nesto a ne samo STA DA KUPIM to je induvidualna stvar svakog pojedinca!  (pijemo) (pijemo) (pijemo) (pijemo)
 
ex pseudonijum: sova

Offline tomislav

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
Re: SYMA helikopteri
« Reply #17 on: November 06, 2015, 11:34:28 PM »
Ja sam pocetnik a ovo je tema-pitanja pocetnika o helikopterima,pa ja ne mogu da pisem o popravkama I problemima na helikopteru kad jos nisam ni kupio helikopter,a mislim da I za to ima tema na forumu.Trazim samo objektivnu informaciju,prednosti-mane jednog I drugog modela.Oba modela su slicna sa cenom I otprilike toliko para I imam.A bas I nisam siguran sta bi jedan vozac pocetnik koji ima puno para mogao da uradi sa jednim ferarijem od 500000e.Mislim da nebi uspeo ni da krene.Ako dam puno para za skup helikopter znaci li to da cu ga odmah voziti kao profesionalac.Krecem iz nule pa mi je pomoc preko potrebna. (pijemo) (pijemo)

Offline Che che

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 57
Re: SYMA helikopteri
« Reply #18 on: November 07, 2015, 01:18:49 AM »
Ostavi mi u privatne poruke neki kontakt. Imam ja Suma 107 i ako hoces mogu da ti zajmim na mesec-dva dok ne uvezbas malo i dok se ne zasitis.. Trebace ti mozda i manje od toga.. :)
I bez brige oni u uscu i delti imaju sve delove koji ce ti zatrebati ikad i vrlo je sve povoljno. Na kraju samo mi ga vrati kad budes hteo da kupis nesto dalje.. :) I mozemo pride kafu da popijemo i da ti ispricam ono sta je znam, nije puno i ja sam skoro poceo.. Al opet sveze sam prosao te prve korake tako da..:)
Msm ako hoces.. I ako si iz BG ili te ne mrzi da skoknes ovamo ako nisi.. :)
« Last Edit: November 07, 2015, 01:30:47 AM by Che che »

Offline bora61

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 307
Re: SYMA helikopteri
« Reply #19 on: November 08, 2016, 09:59:39 PM »
Nastavice da leti pa dokle ga baterija sluzi .
Bezi od kineza. Ovo sto Zajko nudi je prava stvar za ulazak u hobby.
Gde nameravas da letis ?
Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!