AERIAL PHOTGRAPHY > OPREMA

Monitor rx-lcd5802

<< < (2/2)

marko.jovanovic:
A kako se to desilo?

sova:
U samom monitoru se namazi baterija 7,4v 2s koja je bila na izdisaju. Od jedne 3s kojoj je crkla 1  ćelija napravim bateriju 2 s i spojim sa onom iznutra i to mi je tako radilo čitavu prošlu godinu. Ove godine prikopčam  adapter na monitor i stavim da se puni baterija i ona se napuni kad sam je zadnji put proveravao na negde 80% i ajde sačekaću još tih 20% pa na letenje , medjutim odjednom nestade struje na tv- u koji sam gledao iz hodnika ćera doziva nešto se dimi, dimi se monitor a 2s baterije nigde sva se istopila i naravno pola monitora onu stranu gde je stojala. Kad sam poglaedao sve u tpm i tako je stradao monitor, adapter koji za čisto čudo radi kad sam mu isekao spaljene žice al je on za mene više nepouzdan i naravno stradalo sto na kom je sve to stajalo. A lepo mi je žena rekla što to ne puniš u kupatilu na pločicama? Šta se desi kad ne slušaš ženu i naravno kažeš joj pa tako sam punio 1000 puta....

sova:
Ps. Nisam punio sa punjačem koji se vidi na slici, adapter je originalan od monitora 12v 2A izgleda kao oni od laptopa. A balanser je bio u monitoru integrisan, samo ubodeš adapter u monitor i on je punio baterije obe i unutrašnju i spoljašnju koju sam ja dodao.

marko.jovanovic:
Možda ne bi bilo loše da se pozdraviš sa tim svim obzirom na paljevinu koju si napravio. A nećeš da slušaš pametnije pa to ti je.....
Moja žena zna bolje od google-a :))

sova:
Naravno da sam se pozdravio  sa monitorom , punjacem i baterijama koje su prezivele sve je OTPISANO sa brojnog stanja! :hehe :hehe

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version