Author Topic: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018  (Read 38223 times)

Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 940
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #90 on: October 12, 2018, 11:27:11 AM »
Kad smo kod izreke, evo jos jedne:

Daj budali dovoljno kanapa, sam ce se obesiti

Offline drjack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1249
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #91 on: October 12, 2018, 12:08:47 PM »
Kad smo kod izreke, evo jos jedne:

Daj budali dovoljno kanapa, sam ce se obesiti

 :)aplauz :)aplauz




Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #92 on: October 12, 2018, 04:28:27 PM »
Quote
Nisam baš toliki tupson...
Naravno. Verovatno nesto niste dobro razumeli.
Nego pogledajte ovo. Sta o njima mislite po vasem iskustvu i znanju?
Mozda i kupite nesto ako vam pare nisu problem.
http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,16457.msg121062.html#msg121062

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1454
  • teramo ga jako
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #93 on: October 20, 2018, 01:55:41 PM »
Sta je tibetnski orao ,lik koji podbada nase teme a niko ga nije ni video niti ukazao na neko letenje ,nije predstavio svoje modele ili p cak da je nesto napravio ,mora da je neki mis sakriven u svoju rupu i svoju negativu,neuspelost u zivotu prenosi ovde na nas pozitivne i voljne ljude da se bave i prave svoje modele

Da li je taj civek toliko ugrozen,nema prijatelje ili je samo guglas koji misli da ko pricita nesto na googlu da je svu pamet ovoga sveta posisao

Da sam neki admin kao sto nisam ja bih ga banovao ,samo nesto kontrira i tera nesto uz k......  ,covece idi do psihijatra ,popricaj malo sa njim ,mozda imas neki problem vrlo lako resiv a d ne znas ,mozda si uklet mozda bi trebao do crkve da odes i uplis svecu ili do nekog obliznjeg manastira da se posavetujes i malo prosvetlis sa monasima ili monahinjama

Stvatno mi nisi jasan,svi zrlimo nesto dobro u ovom hobiju ti samo kontriras ,pokazi se pa da  vidimo koj si ti orao u p...m...

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #94 on: October 20, 2018, 03:12:42 PM »
by stevapn
Quote
TE, neki se takmiče samo zbog druženja.
Ne mislim da samo to zele. Takmicenje je takmicenje, sa svime sto sa time ide i bolje je skoncentrisati se samo na to. Druzenje je nesto sasvim drugo, sto se moze sklapati uvek i svugde na razne nacine, pre i posle takmicenja, sa raznim ciljevima. U druzenj obicno ima i inetersa, a i to je normalno.

Quote
Kad su ljudi iz Pančeva rekli da se datum pomera zbog školaraca, baš sam se obradovao i ponadao
da će nastavnici/učitelji da dovedu decu da vide modele. Na žalost, od toga nije bilo ništa. Deca se nisu pojavila.
Ucitelji su pravilno postupili, jer ne smeju da vode decu nigde van skole bez saglasnosti roditelja, pogotovo ne na mesta sa visokim stepenom rizika. To je zakon koji obavezuje skole. Gde ce roditelji da ih vode, to je vec druga stvar.
Postavljena visoka zastitna mreza sa niskim kordonima neprolaznim za malu decu, sa obelezavanjem zone zabranjeg preletanja za takmicare po pravilniku, je isto nesto sto treba uzeti u obzir svima koji organizuju javna okupljanja slicne vrste i ocekuju goste.
 
Quote
U savkom slučaju, upoznao sam puno ljudi i odlično se proveo. Kako sam samouk u letenju, posmatrao sam i kako drugi lete. To mi puno znači.
Ako samo ta mogucnost stoji vama na raspolaganju u vasem ogruzenju da posmatranjem ucite leteti, a klubovi ne rade nikakvu obuku RC pilota, onda razumem zasto se zelite druziti. Ja sam pre obucavao nekoliko mladjih kolega u tandemu veoma uspesno, sto sa svojim modelom, sto sa njihovim, i to drugarski na njihovo veliko zadovoljstvo. U isto vreme zbog toga sam gubio nazoviprijatelje iskusne pilote, jer ih je jela sujeta zbog toga, iako su to mogli da rade i oni, da su hteli. Druzenje je dakle dvosmerna ulica u koju samovoljno ulazimo i izlazimo. To je svugde tako i normalno vec odavno.

Drugarski pozdrav i plodno druzenje.
« Last Edit: October 20, 2018, 07:41:41 PM by tibeteagle »

Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 940
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #95 on: October 20, 2018, 07:12:54 PM »
Te
Ti definitivno nisi normalan.

Offline Matić Dragan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 273
Re: Otvoreno prvenstvo Vojvodine i Srbije u RC modelarstvu - 02.09.2018
« Reply #96 on: April 22, 2019, 01:19:07 PM »
666999
ex pseudonijum: mat