RC MODELI AVIONA - SUS > AKROBATSKI MODELI

Super Air

(1/4) > >>

SABURO:
Dakle da probijemo led  :D s mojim modelom kog sam pre nekliko dana finishirao. Rec je o trenazno / akrobatskom modelu raspona krila 155 cm, tezina 2 kg i koji gram, pokrece ga motor mvvs od 6,5 ccm. Serovi su Graupner C577. Bateriju koju planiram da stavim ce biti 6V kapaciteta 2700mAh.

evo i slika..



Jos samo lepo vreme pa da ga vinem u nebo..

Nikola

SABURO:
E pa da se i ja malo pohvalim, model je napokon poleteo  :D , doduse to je bilo pre dva dana 21., planirao sam jos taj dan da postavim fotke, ali problem je nastao oko kablovske internet mreze ( jos traje ) pa cete biti uskraceni za fotke jos koji dan ;)

Sta reci model mi je nabio adrenalin 100%, iz razloga sto je izuzetno brz ( mislim u odnosu na Parky-ja )  8) , svo vreme sam ga leteo sa pola gasa. Ima savrsenu finesu, lepo planira... akrobacije jos nisam probao da izvodim, sve dok ga ne utrimujem skroz na skroz...
U sustini, nemam sad trenutno puno toga da kazem jer me je drmao adrenalin pa se pola stvari i ne se?am.

poz, Nikola-Saburo

SABURO:
Vec je proslo izvesno vreme od kad sam ga poleteo, a nisam imao slike modela u letu, tako da sam danas uvatio par fotki ( tj. moj brat )..
;)


Lazo:
Leti leti 'tico. Srecno ti bilo.

kiselilimun:
Ljeti..ljeti!!!!! bravo!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version