RAZNO > AUTO / BRODO MODELI

Mehanotehnika Mercedes 408

(1/3) > >>

chupko:
Evo jedne prerade starog Mehanotehnikinog vatrogasca na RC. Kombic sam posedovao kao klinac, ali sam ga pre 40 godina rastavio na delove i sve pogubio u kanti za djubre. Jedino sta je od njega ostalo je jedan mali cekic iz pribora koji je isao uz njega. Pre nekog vremena sam pozeleo da ga ponovo nabavim i uspeo sam da dodjem do jednog havarisanog primerka, pa sam se potrudio da ga osvezim. Falila su vozaceva vrata koja sam nacrtao u SkechUp, te sam ista kasnije printao i ugradio. Zbog razlike u boji printane plastike i boje kombija, potego sam sprej u crvenoj boji, te ga celog prefarbao. Evo vaki je bio golja, kada ga Dule postexpress doneo
  :mhm


chupko:
Odmah sam krenuo u izradu vozacevih vrata. Kopirao sam suvozaceva, pa sam u 3d programu samo okrenuo nacrt i printao.
 

chupko:
Onda sam osmirglao malo staru boju, udario po spric gitu, te ofarbao karoseriju.




chupko:
Dok se boja susila u kujni, radilo se na modifikaciji upravljackog sistema. Pali su rezovi starog puz sistema i ugradjeni su noviji napredniji sistemi upravljanja. Poslednja generacija servo upravljaca je u pitanju.  :mhm



chupko:
Kada se posle 40 i kusir dana boja osusila, stigao je kontroler i zvucni, svetlosni dekoder ()-()



Vozac je testirao zvucne i svetlosne sisteme   :big smile



[ Specified attachment is not available ]


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version