Author Topic: Спортски аеродром "13. мај" 14. 06. 2023.  (Read 947 times)

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1552

Данашњи дан је био резервисан за летење.

Шта рећи, данас опет сам на „13. мај“-у. Једино што сам паузирао око сат времена, због велике авијације. Полетео је један жирокоптер, а они кад полете то је лет од сат времена. У току његовог лета, полетела су и два авиона, али они нису проблем.

Дан је иначе био идеалан за летење. Није било претопло, мало ветра, мало облака, баш како треба.











Када сам полазио кући и даље је било лепо за летење, али већ сам био преморен и више нисам могао.


Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: Спортски аеродром "13. мај" 14. 06. 2023.
« Reply #1 on: June 15, 2023, 02:36:29 PM »
Presko moras da imas nekakav hlad  inace ovo te skapava polako i natenane i na kraju budes ubiven od vetra i sunca ,neznajuci da to opako deluje na coveka

Imao sam mnogo takvih situacija kod mene na mom aerodromu gde boravim od jutra do veceri i desimi se cesto da odem kuci mrtav umoran ,vreo,bez zelje za jelom ,samo jedno hladno pivo i krevet

Vedro

P.s. dan ti je bio extra ali ladovinu obavezno nadji za drugi out

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1552
Re: Спортски аеродром "13. мај" 14. 06. 2023.
« Reply #2 on: June 15, 2023, 10:48:40 PM »

Presko moras da imas nekakav hlad  inace ovo te skapava polako i natenane i na kraju budes ubiven od vetra i sunca ,neznajuci da to opako deluje na coveka

Imao sam mnogo takvih situacija kod mene na mom aerodromu gde boravim od jutra do veceri i desimi se cesto da odem kuci mrtav umoran ,vreo,bez zelje za jelom ,samo jedno hladno pivo i krevet

Vedro

P.s. dan ti je bio extra ali ladovinu obavezno nadji za drugi out

Апсолутно си у праву, али тренутно немам решење када је летење на "13. мај"-у и питању.

Невероватно колика је велика промена у времену између јучерашњег и данашњег дана.

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: Спортски аеродром "13. мај" 14. 06. 2023.
« Reply #3 on: June 16, 2023, 01:06:25 PM »
Kod kineza ima se dobavi tj kupi onican suncobran nije vise od 500 do 1000din ,a leba ne trazi a mesta jos manje zauzima u kokima ,kuis stavis i nemislis ,uvek ti bude pri ruci