Author Topic: pomoc jednom pocetniku  (Read 4428 times)

Offline srdjan012

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 257
pomoc jednom pocetniku
« on: September 02, 2009, 09:03:41 AM »
Kao prvo da vas sve pozdravim.

Moje ime je Srdjan, ja sam iz Pozarevca.

Potpuni sam pocetnik u modelarskom svetu pa mi je potrebna pomoc iskusnijih kolega.Naime narucio sam KDS 450S Ready to Fly version with KDS-6X 2,4ghz CCPM radio,Brushless motor and 40A brushless controller,4 KDS 9g3 servo,1 KDS-800 head lock gyro,2 2200mah/11,1v lipo pack,1db KDS-K6X 2,4ghz radio. ovaj lepotan stize danas popodne ili sutra prepodne pa mi je potreban neko od kolega ko je voljan da nasteluje ovaj helikopter, KDS 450S je glanc nov nikad nije leteo.

Ako ima nekog od kolega iz moje blize okoline moze da me kontaktira na e-mail sspractic012@yahoo.com ili telefonom 064/836-19-19

Unapred se zahvaljujem

Srdacan pozdrav

Offline marko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 950
Re: pomoc jednom pocetniku
« Reply #1 on: September 02, 2009, 07:35:04 PM »
Cao Srdjane, imam nekoliko predloga za tebe:

1.Simulator
2.Simulator
3.Simulator

Nadam se da si shvatio, vezba na simulator je pocetniku najvaznija.

Ako te ne mrzi precesljaj topic HK 450 , to je otprilike isto sto i ti imas.

Sto se tice stelovanja i letenja, tu ti ja mogu pomoci i nastelovati helikopter i poleteti, ali on ce ti i dalje skupljati prasinu dok ne budes ovladao do savrsenstva simulatorom.



WARNING:intentional straight and level flight prohibited!

Offline petarta

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
Re: pomoc jednom pocetniku
« Reply #2 on: September 13, 2009, 11:49:25 AM »
1.Simulator
2.Simulator
Imam jedan EC 135 sa CARSON E-FLY100B i shatam da je vezba potrebna. Koji je simulator najealniji i najblizi realnom letenju sa ovim helikom i da li postoji neki program da kalibriram komande jer mi se cini da nisu kako bi trebale biti.