Author Topic: Cane  (Read 15367 times)

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Cane
« Reply #30 on: August 27, 2011, 06:12:02 PM »
Jos jedan mali update za moj hangar!!

Posto nikako nisam mogao da prebolim svoju veliku ljubav,opet sam odlucio da joj se vratim i tako je u moj hangar doleteo jedan RAPTOR 30V2 SE.
Slika nemam,ali tu je jedan video sa prvog pokusaja hoverovanja,posle podesavanja na moju stanicu DX6i.



Model je kupljen polovan,sa bluebird servoima i gy401 gyrom,ima alignovu alu glavu od trex 600 i mogu reci da sam zadovoljan.

sad ostaje jos samo da peglam sim i da uzivam u modelu.

pozdrav za sve,

Cane

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Cane
« Reply #31 on: August 27, 2011, 09:12:30 PM »
Cestitam druze na novom modelu  :)aplauz :)aplauz :)aplauz  (pijemo)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Cane
« Reply #32 on: January 19, 2012, 06:30:14 PM »
I jos jedna mala dopuna za moj hangar.
Danas smo nas drug Darko,znani kao Dakyle,i moja malenkost,posetili nas sportski aerodrom u Davidovcu da isprobamo jos koji model.

Prvi je,naravno zuti,piper,koji se nekako nasao kod mene,a koga sam ja preuzeo od Dekija iz Jagodine,jer covek jednostavno vise voli 4 tocka.



Pa smo se zbog toga lako i dogovorili.
Model je izvorno bio od naseg druga Ivana Magdalenica,koji je sve odradio kako treba i ovim putem ga pozdravljam.
Elektro model,raspona 170 i kusur cm,motorizovan do bola i na 6s lipo penje u vertikalu bez granica.
Sta da kazem za piper sto vec nije receno.


Drugi model koji je danas isto tako imao svoj drugi let,je ASTRA od ceske firme TOPMODEL CZ.
Termicka i takmicarska jedrilica za klasu F4J,raspona 215 cm i tezine oko 700 grama.



Darko je sklopio u potpunosti za mene,pa slike same izrade ne postoje,
ali utisci o ovom modelu su da je model izvanredan,letne sposobnosti su tako dobre da nemogu da opisem svoje zadovoljstvo.
Sam model je izradjen vrhunski,bez ijedne mane,ali otom kasnije, u topiku kojim cu u potpunosti da opisem samu jedrilicu.
Danas je imala samo jedan let jer se vetar stalno pojacavao i stvarao mi smetnje a i strah da nesto ne pogresim jer zbog tezine modela vetar se bas poigrava sa njim.

Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: Cane
« Reply #33 on: January 19, 2012, 06:54:13 PM »
Lepo nema sta, nek te lepo i dugo sluze novi modeli i jos vaznije ti da uzivas sa njima. Pozdrav !!!

Offline adam

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1460
Re: Cane
« Reply #34 on: January 19, 2012, 08:59:41 PM »
opa opa evo jos jedan potencialni takmicar za f5j 400 klasu , model je idealan dobro si odabrao nek te dugo sluzi pozdrav

Offline deki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 85
Re: Cane
« Reply #35 on: January 19, 2012, 10:28:13 PM »
Piper je otisao u prave ruke i drago mi je zbog toga,sa srecom da lepo sluzi... (<--)