Author Topic: E-sky honey bee king3 ili Honey bee CP3  (Read 3948 times)

Offline srkipa

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 78
E-sky honey bee king3 ili Honey bee CP3
« on: April 05, 2010, 02:57:17 PM »
Voleo bi ako bi neko od iskusnih i onih koji su imali susret sa ova dva modela da iznesu svoje misljenje o njima.

Pocetnik sam u ovome i za pocetak nebi da dam mnogo para za neki skup model jer cu ga i onako sigurno slupati pa bi za pocetak uzeo nesto srednje klase a kasnije cu lako kupiti neki od jacih modela.

Predlog ako postoji neki drugi model i da ga ima da se kupi kod nas u srbiji koji je bolji od ova dva a jeftiniji i da dolazi u full-u.

spreman sam da izdvojim nekih 250e za sve.

Hvala!

Offline motorola_la

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
    • moj fb :)
Re: E-sky honey bee king3 ili Honey bee CP3
« Reply #1 on: April 05, 2010, 07:31:10 PM »
ja sam nasao falkon 3d za 20 000 imas u bg , ja razmisljam njega da uzmem  :)

Offline srkipa

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 78
Re: E-sky honey bee king3 ili Honey bee CP3
« Reply #2 on: April 05, 2010, 10:48:49 PM »
ja sam nasao falkon 3d za 20 000 imas u bg , ja razmisljam njega da uzmem  :)

I ja sam ga gledao i svidja mi se?
kakva su misljenja ostalih o njemu?

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: E-sky honey bee king3 ili Honey bee CP3
« Reply #3 on: April 06, 2010, 05:57:39 PM »
ja sam nasao falkon 3d za 20 000 imas u bg , ja razmisljam njega da uzmem  :)

I ja sam ga gledao i svidja mi se?
kakva su misljenja ostalih o njemu?

ostali vam koliko vidim nece puno reci jer smo im dosadili(mi pocetnicu) sa istim pitanjima mmmm. ali evo od mene pocetnicki savet,ako kupite to cudo posle prvog leta(ili pokusaja),bice cudo da ga barem malo ne ostetite.onda ce biti problem nabavka delova i sledice razocarenje. zato pazarite nekog HK ili Coptera x za koje cete uvek naci delove(doduse ne tako brzo, jer se dosta ceka na isporuku). (pijemo)

Offline SaleR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 289
Re: E-sky honey bee king3 ili Honey bee CP3
« Reply #4 on: April 07, 2010, 07:03:39 AM »
Niste dosadili ali jednostavno mislimo da nema potrebe nista vise o tome da kazemo, a da vec predhodno nije receno... Zato je potrebno procitati sve predhodne postove i videti da li je vec neko postavio slicno pitanje ako ne i isto.

Ali hajde kada sam se vec uhvatio pisanja... Na zalost ako mislis iole ozbiljnije da se bavis letenjem helikoptera moras prvo uloziti u dobru stanicu (predajnik), kabl za simulator i onda poprilicno dugo vezbati na simulatoru. Posle toga mozda i nije bitno koji ces helikopter kupiti, vazno je da je neki 6 kanalni...