RC MODELI AVIONA - SUS > JET MODELI

Florida jets 2010 - drugi pokušaj...

(1/4) > >>

mirce:
Pošto je prvi pokušaj pisanja o ovoj temi totalno skrenuo sa kursa ajmo ponovo...

Dok mi ovde zebemo i čekamo kad će se otopiti sneg, prošlog vikenda momci na Floridi su se ovako zabavljali...

http://www.rcuniverse.com/forum/m_9550741/tm.htm

Pogledajte sve strane, slike a, pogotovo vidoje...

cane:
Mirce-LEGENDO!!!
Bravo!!!!

Matić Dragan:
lepe i skupe igracke. sa tehnicke strane vrh ali premalo igre u vazduhu. po meni lepo za videti ali ne i preterano zanimljivo.

Mythbuster:
Ovo je predivno , sareno, moderno, high tech i lepo usminkano.
Amerika je to, ima se-moze se.
Ovde je to svedeno na pokusaje par pojedinaca da drze korak sa svetom, ali to nam izgleda ne ide, ali , vredi pogledati svaku stranu i filmic i diviti se tim asovima.
Mogu iz svog iskustva da potvrdim, dok sam ziveo dole, ni u Australiji ne moze da se navata vise od desetak ovakvih modelara.
Za staru Evropu ne znam, mozda Nemci imaju ovakve skupove.
Eh, ko zna, mozda ce jednom i kod nas biti ovakvih prelepih ptica na nasem nebu, samo ko ce to docekati.
Meni se najvise dopao taj Tucano, to je avion prva liga. Nije dzet ali je turboprop, pa dodje na isto.







U OZ, lete po ceo dan na Pilatusima i to je vrlo slicna prelepa ptica, ovaj PC 21 je neki novi nabudzeni PC 9/PC11.

Ovog Turkish Stars sam gledao pre par godina u Keckemetu na aero mitingu,



Ovo je Aeromaki, ko nas Galeb, znaci i mi bi mogli da imamo svog Jet Warbirda ,



A ovo Swiss BAE HAWK, ko nas Galeb 4 SuperGaleb, sto neko ne razmotri da se ovo pravi u nasim bojama?



Sad mi samo nije sve jasno, ovo nisu Jet modeli, mnogo mi je to sitno?



Sve u svemu, predivno.

I verujem, da je naokolo dzibrilo na Petrolej, kao u Pancevu... (onaj vic sa brojanjem klinca iz Panceva, Etan, Metan, Propan, Butan...)

IVAN3D:
Nema sta Tucano je apsolutno prelep avion pa samim tim i model.
Kako se samo cakli to je strasno.  :)aplauz :big smile (res)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version