Author Topic: Doslo je vreme....  (Read 2977 times)

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Doslo je vreme....
« on: June 01, 2010, 11:40:28 AM »
Doslo je vreme da predstavim sebe i svoj hangar.Cekao sam da mi svi avioni budu funkcionalni pa je Yak54 malo kasnio i jes da nije skroz u redu vazno leti.
Po stuci sam diplomoran vajar i 20godina sam se bavio tome i izradio puno skulpture,dve su na javno mesto i radio na jedan 5 metara spomenik kako pomosnik mada to smo zajedno 4 prijatelji i kolegi to odradili i uskoro treba da se postavi.Slicice dolaze kasnije.
Strastven sam skijor, road bajker  i planinar.
Sviram sa moi bend Fluks http://www.myspace.com/flukskopje niko neradi ovaj sait ali izdali smo novi album Staro Aro u subota.
Bavim se rc modelarstvo vec 7-8 godina.Poceo sa Sky Hero od Groupnera koi sa doneo iz Pariza i od tad mi se zivot promenio za 360%.
Moj modelarski put uopste nije bio lak.Finansiska sostojba i manjak strucnih saveta su stvaro oteznili progres ali ja sam tazak inat i volja je bila veca.
Najveca kriza bila je kada sam slupao jednu EXTU od 160 santima i to me stavilo u pauzi 2 meseca.Ali za to vreme nisam prestao da vezbam na sim i stvarno sam podobrio pilotku sposobnost.
Zivot je dobar sa ovakav hangar.Svaki put kad udjem u stan dusa mo se napuni.

Venus II leti puno bolje nego sto izgleda.Nije profesionalan F3A model ali zadovolio bi potrebe i naj zahtevniem pilotu.Ovaj me model uveo u akrobacie.Doneo sam ga iz Izraela,kupio za 500e,nosam platio patarinu,100e za carinarnike.Odlicno sam prosao.

Addiction sam kupio od Lazo i nije prestao da leti.Nemam zborove to je perfektna,orginalana,inovativna,prekrasna 3D masina.Ovaj me avion naucio da letim 3D.

Yak 54 od QQ....Nikako da prkne godinama a plato sam ga Ouc (:sok:).Pa ceh dogurao 2000 ??? Ipak to je najbolji model u hangar.On je spoj izmedju prvi dva,mozda neradi 3D kako addiction nitu F3A kako Venus ali radi obe stvari u isti let.Spoj izmedju IMAC i 3D u isti let je za mene vrh u midelarstvo i tu mislim da cu ostati do kraj.On je IMAC legalan model tako da  i natprevari su moguci.

Za sad imam dovoljno avione ali moram da pazim da ne izgubim jedan jer to bi bilo prilicno veliki udarac.
Za u idnine razmosljam za 50-100cc i za FOX jedrilica za padinsko jedranje.
Tesko da bi uspeo bez rcfly4um,hvala sto ste me primili kako svoj i na svaki moi vide bice zahvala.
 ()-()
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline POSEIDON

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 395
Re: Doslo je vreme....
« Reply #1 on: June 01, 2010, 06:30:23 PM »
Veliki pozdrav zajo...lep hangar imaš...a o letenju neću ni da komentarišem...EXTRA!!!!!...(sad bi Lazo rekao nije extra nego Yak...al to je naša interna šala :_D)...u svakom slučaju uživanje je gledati tvoje letenje sa Addictionom.