Author Topic: Idemo na voznju!  (Read 145087 times)

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Idemo na voznju!
« Reply #270 on: December 04, 2011, 09:55:48 PM »
Zira je proverena, samo treba da ispitamo sta ce se desiti kada nas dodje gomila.

Ako Bog da, stizu 3 TF5-ice, tako da ce i za ovo zezanje biti dovoljno velika ekipa. ()-()

U svakom slucaju, treba jos predloga.

Offline CweLe

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
Re: Idemo na voznju!
« Reply #271 on: December 04, 2011, 10:26:37 PM »
Au koja guzhva, okle svi ovi RC-evi?!? Kako bigneda stalno kazhe da vas je malo pretpostavljam da je on podelio DEO svojih mashina samo da se napuni staza :D nama je malo falilo da ovaj vikend dodjemo iz prokupljE u BG i usput svratimo na stazu sa 3 savage-a ali smo odlozhili :(

Offline Dani01

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 62
Re: Idemo na voznju!
« Reply #272 on: December 05, 2011, 11:27:13 AM »

Sad vec stvarno fali RC staza!Malo mi je skupo od Backe Topole otici do Bg. ..ali na prolece moracu vas pogledati! ()-()

Offline vladad

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 117
Re: Idemo na voznju!
« Reply #273 on: December 05, 2011, 02:03:44 PM »
Arena nedeljom nema nikoga ali mozda je malo usko... mmmm

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: Idemo na voznju!
« Reply #274 on: December 09, 2011, 05:37:39 PM »
Treba pogledati,ona zgrada sa desne strane autoputa prema Šidu,malo pre studenskog doma,gde je velika rekalama za Peugeot,tu je nekad bio paintball,možda bi se sada mogla napraviti neke staze,msilim da unutra i dalje nema ništa,možda nije mnogo toplije nego napolje ali bar je pokriveno.

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Idemo na voznju!
« Reply #275 on: December 10, 2011, 02:24:24 PM »
Arena nedeljom nema nikoga ali mozda je malo usko... mmmm


Iza Arene, u slepoj ulici, kod pokrivenog parkinga, koja je paralelna sa auto-putem, vozio sam tokom leta, pa sve do danasnjih dana. Ali su pre 2 dana tu nacrtali poligon za auto-skole :(

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #276 on: December 10, 2011, 05:11:15 PM »
Oba predloga cemo svakako ispitati! Hvala na sugestijama! Ajmo jos neka ideja?

poz
Veljko

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #277 on: December 10, 2011, 11:58:28 PM »
S obzirom da nam vreme ne dozvoljava ni u decembru da konzerviramo modele, MORACEMO bar jos jednom da ih poteramo ove godine :)

Dakle sutra od 12-13h pa dok izdrzimo malo okupljanje na Galovici, ako nas bude ko i prosli put sigurno ce ovi iz vlade da se dosete i parking da nam naplate ;)

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #278 on: December 11, 2011, 08:35:53 AM »
Vozio sam prosli vikend na parkingu buvljaka,skupi se malo gringosa ali nisu napadni... mmmm, onda ,odlicno  je dvoriste osnovne skole kod teniskog kluba Gazela u Milutina Milankovica to je moj favorit, subotom i nedeljom je prazno. Jedini je problem sto se malo skupi ljudi da gleda , ali ja neobracam paznju na to,a primetio sam da ljudi ovde na forumu traze neka skrovita mesta za voznju (neznam zasto  (___))  tako da je ove sve verovatno za takve bezveze...

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #279 on: December 11, 2011, 09:40:17 AM »
Vozio sam prosli vikend na parkingu buvljaka,skupi se malo gringosa ali nisu napadni... mmmm, onda ,odlicno  je dvoriste osnovne skole kod teniskog kluba Gazela u Milutina Milankovica to je moj favorit, subotom i nedeljom je prazno. Jedini je problem sto se malo skupi ljudi da gleda , ali ja neobracam paznju na to,a primetio sam da ljudi ovde na forumu traze neka skrovita mesta za voznju (neznam zasto  (___))  tako da je ove sve verovatno za takve bezveze...

Do sada je iskustvo pokazalo da je bolje ako ima manje ljudi jer pitanja tipa koliki je domet, koliko je brz i koliko kosta  (___). Cesto mi se desavalo i da deca pojure za modelom  :sljus.

Trazimo mesto koje je barem natkriveno, idealno osvetljeno i grejano  :big smile, pa cemo moci da ga koristimo i preko zime.

Nego razmislite i o terminu petak popodne-uvece kao uobicajenom za voznju.

poz
Veljko

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #280 on: December 11, 2011, 10:35:37 AM »
Mozda da izvrtimo neke oglase ,pa ako ima neka hala ili hangar da se iznajmi na 2sata petkom uvece ...

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: Idemo na voznju!
« Reply #281 on: December 11, 2011, 11:19:55 AM »
ima li negde voznja danas,da dojem da gledam i ucim malo?

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Idemo na voznju!
« Reply #282 on: December 11, 2011, 05:11:16 PM »
odlicno  je dvoriste osnovne skole kod teniskog kluba Gazela u Milutina Milankovica to je moj favorit, subotom i nedeljom je prazno. Jedini je problem sto se malo skupi ljudi da gleda , ali ja neobracam paznju na to


Kada obicno vozis u skolskom dvoristu? Ja sam iz bloka 23 i tuda prolazim kada idem da vozim auto kod Arene. Vikendom je ok. Nema nikoga, niko ne igra fudbal po ovako hladnom vremenu. Ali su klinci, koji se skupe, napadni. 2-3 puta su mi trazili da probaju da voze. Samo treba da u punoj brzini udare u betonsku tribinu.

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #283 on: December 11, 2011, 10:17:34 PM »
Danas je bilo vlazno pa nisam isao,sledeci vikend ako nebude neke organizacije na forumu mozemo nedelja pre podne... Cak i ako je niza temperatura carapica preko motora i karburatora i nema frke  (<--)

Offline vladad

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 117
Re: RC CAR ***ON ROAD*** okupljanja !
« Reply #284 on: December 26, 2011, 11:54:19 PM »
Posto je ovo moja tema a glupo je da stoji na serveru zauzima prostor (a nije nikada zazivela) i ima ista ``Idemo na voznju...`` molim od ADMINA ili nekog njemu slicnog da je brise. Radi sredjivanja AUTO/BRODO MODELI. Hvala!