Author Topic: Idemo na voznju!  (Read 145044 times)

Offline grebic

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 585
Re: Idemo na voznju!
« Reply #315 on: March 04, 2012, 10:15:00 PM »
Danas sam izgleda zakasnio :sljus
Bio sam na mestu na kom pretpostavljam da vozite i nije bilo nikoga u to vreme...jbg.
Elem, par kilometara nize, onim uskim, nazovi, puticem, naisao sam na coveka koji leti nekog quada. Isao sam skoro do kraja onog putica misleci da niste negde dalje :big smile
Lepo se parkiram, pridjem : "Dobar dan gospodine, ja sam taj i taj sa foruma, nisam iz Bg-a, mozete li mi reci gde je ovde staza za autice."
Odgovor: "Kakvog foruma!!!!" Pa dalje....Nisam ni znao da se neko bavim ovim u Srbiji. MIslio sam da sam jedini. A covek malo stariji, prijatan, ozbiljan...a quad natrimovan radi kao sat. Vidi se da dobro barata i palicama i elektronikom. Jos sto je najgore, covek se hobijem bavi nekoliko godina. Na tom mestu kaze da je pre leteo helikopter i u gepeku videh Easy stara...
Kada sam mu rekao koliko nas ima i da smo na forumu veoma aktivni, da se okupljamo i druzimo...lepo se obradovao. Dao sam mu adresu foruma, pa ga ocekujte...
Beogradjani, sram vas bilo  (kush) (kush) (kush)

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #316 on: March 04, 2012, 10:20:19 PM »
Dobro je bilo danas,doduse svako je ponesto slomio,ali valja se ... Protiv malera za pocetak sezone .... (pijemo)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #317 on: March 04, 2012, 10:49:18 PM »
Pa pokvarismo skoro sve sto smo doterali pa bilo vreme da se krene a i zaladnilo poprilicno. Uglavnom do 16-16.30h smo bili na stazi.

Bitno da se sezona nastavila ;)

Kako ono rece u seriji kad sam bio mali 'IDEMO DALJE' :)  ()-()

Offline vladad

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 117
Re: Idemo na voznju!
« Reply #318 on: March 05, 2012, 09:04:51 AM »
Pozdrav. Do kada obicno traju voznje? Ja dolazim danas u BG i voleo bih da vas posmatram kako vozite. Inace sam iz Cacka i nikada nisam bio na Galovici.
@ Vladad mogu li te pozvati na taj br u slucaju da zalutam :big smile

sledeci put slobodno zovi ako neko stavi tel nema sta da pitas samo zoves!  :big smile

Offline lord_bozidar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
Re: Idemo na voznju!
« Reply #319 on: March 06, 2012, 11:49:42 AM »
kod mene za sada: zadnji diff, obe prednje polu osovine i jos nekoliko sitnica... ali sve u svemu se odlicno pokazao kao 4x4  :big smile dok je trajao  :sljus

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #320 on: March 06, 2012, 12:45:46 PM »
Pa dobro i nije strasno (obzirom na benzince) i kod nas isto gomila problema, evo meni na nitru 1/8 SKORO crkla svecica  :_D ...greje al ne dovoljno.

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #321 on: March 06, 2012, 02:45:23 PM »
Moj Maxa (tmaxx) se drzao odlicno ... jedno prevrtanje je bilo malo zesce pa mu je naprsla maska ,i prednji sraf(sreca nije navoj) na prednjem levom tocku nesteze vise ...

Offline vladad

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 117
Re: Idemo na voznju!
« Reply #322 on: March 06, 2012, 03:48:51 PM »
kod mene za sada: zadnji diff, obe prednje polu osovine i jos nekoliko sitnica... ali sve u svemu se odlicno pokazao kao 4x4  :big smile dok je trajao  :sljus

za sledeci put ponesi komplet alat brusilica,busilicu, stegu, cekic, smrt klesta, super lepak i ostale sitnice.  (yay)

Offline lord_bozidar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
Re: Idemo na voznju!
« Reply #323 on: March 06, 2012, 06:38:30 PM »
kod mene za sada: zadnji diff, obe prednje polu osovine i jos nekoliko sitnica... ali sve u svemu se odlicno pokazao kao 4x4  :big smile dok je trajao  :sljus

za sledeci put ponesi komplet alat brusilica,busilicu, stegu, cekic, smrt klesta, super lepak i ostale sitnice.  (yay)

ma bre ima da kupim beli kombi i da ga prepravim u mobilnu radionicu  :big smile
nego, malo pre videh da je i servosaver riknuo.... ali na svu srecu spasio mi digitalni servo  oo))

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #324 on: March 06, 2012, 08:08:13 PM »
kod mene za sada: zadnji diff, obe prednje polu osovine i jos nekoliko sitnica... ali sve u svemu se odlicno pokazao kao 4x4  :big smile dok je trajao  :sljus

za sledeci put ponesi komplet alat brusilica,busilicu, stegu, cekic, smrt klesta, super lepak i ostale sitnice.  (yay)

koliko sam ja primeti samo je cekic trebao :) i mozda motorcangle za sitne korekcije :) sledeci put nosim macolu od 5kg pa ako zatreba da ima opet gde da pozajmi :)
A onace ostatak alata ko na kolima, kljucevi u rasponu od 10 pa navise ;)

Offline lord_bozidar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
Re: Idemo na voznju!
« Reply #325 on: March 07, 2012, 11:42:22 AM »
hahaha pa to to  :)aplauz od desetke do dvadesetice  lol i naravno macola!  :_D

Offline mita22

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: Idemo na voznju!
« Reply #326 on: March 10, 2012, 07:44:16 PM »
dali se sutra ide na voznju

Offline matovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 413
    • ModelSport.rs
Re: Idemo na voznju!
« Reply #327 on: March 10, 2012, 07:50:50 PM »
Ja cu biti tamo oko 12 - 13h, najavili su kisu popodne

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #328 on: March 10, 2012, 11:01:17 PM »
E sad cu ja biti ljubomoran ;) necu stici za BG do kasno u noc tako da ocekujem neki izvestaj sa lica mesta :)

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #329 on: March 10, 2012, 11:03:21 PM »
Ja sam vec ljubomoran jer nazalost ni sutra ne mogu  :'(, idem na put ponovo.

poz
Veljko