Author Topic: Idemo na voznju!  (Read 145043 times)

Offline Uzice

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 65
Re: Idemo na voznju!
« Reply #345 on: March 19, 2012, 12:29:13 AM »
A koliko moze da razvije? mmmm

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #346 on: March 19, 2012, 12:53:27 AM »
A sta ti kao ne znas koliko moze da razvije ?!  lol

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: Idemo na voznju!
« Reply #347 on: March 19, 2012, 08:51:35 AM »
A koliko kosta? ;namig
Dajte neke slicice ili video, sto ste takvi!? :big smile

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Idemo na voznju!
« Reply #348 on: March 19, 2012, 10:36:50 AM »
evo i ja koristim ovu priliku da se izvinem svima koji su me cimali i zapitkivali ...  sledeci put cu odvojiti vreme pola satra pre voznje i pola sata posle za pitanja, autograme i sve vase probleme .... ()-() :_D :_D :_D

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Idemo na voznju!
« Reply #349 on: March 19, 2012, 10:50:38 AM »
Sman, juce je bila prva voznja za pocetak ove sezone, i bilo je suvise napeto :D.
Svi su isprobavali svoje modele koje su srafili i nabavljali celu zimu (work), tako da od slika....niiiiistaaaa!!!!

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #350 on: March 19, 2012, 12:06:02 PM »
A koliko kosta? ;namig
Dajte neke slicice ili video, sto ste takvi!? :big smile

Kad nam ti posaljes koji video tvoje ljute masine obecevam da ce i mi da se revansiramo ;)

Kome je do slikanja i snimanja moze sledeci put slobodno da dodje sa kamerom. Tamo je uglavnom vecina zbog svog uzitka i za slikanje retko kad ima vremena bar sto se vozaca tice ;)

U jednom trenutku sam prebrojao vise od 15 automobila pa sad zamislite tu guzvu a jos nisu svi dosli, sta ce biti kad pukne sezona ne smem ni da zamislim :) ...morace uvodimo brojeve ko u opstini :)

Offline dule

  • Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 186
Re: Idemo na voznju!
« Reply #351 on: March 19, 2012, 12:44:23 PM »
Meni je bilo super juce , navozo sam se ko lud. Jesam skrcko diff ali je vredelo. Probao Veljkovog Losi Baggy sa 4S i odusevio se.
Probo i Traggy ko mog i nije lose.
Trka je u jednom momentu bila u takvom zaru da od podignute prasine nisam prepoznavao modele.
Jednom recju super.

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: Idemo na voznju!
« Reply #352 on: March 19, 2012, 07:09:15 PM »
A koliko kosta? ;namig
Dajte neke slicice ili video, sto ste takvi!? :big smile

Kad nam ti posaljes koji video tvoje ljute masine obecevam da ce i mi da se revansiramo ;)

Kome je do slikanja i snimanja moze sledeci put slobodno da dodje sa kamerom. Tamo je uglavnom vecina zbog svog uzitka i za slikanje retko kad ima vremena bar sto se vozaca tice ;)

U jednom trenutku sam prebrojao vise od 15 automobila pa sad zamislite tu guzvu a jos nisu svi dosli, sta ce biti kad pukne sezona ne smem ni da zamislim :) ...morace uvodimo brojeve ko u opstini :)

Aj sad!!! ;namig (snimljeno onako na brzaka mobilnim pre neki dan) Jos uvek vezbamo stelovanje... :big smile




Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #353 on: March 22, 2012, 10:08:47 PM »
Svaka cast na brzini :)

Low speed diznu mozda malo bogatije probati ?

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Idemo na voznju!
« Reply #354 on: March 24, 2012, 11:58:49 PM »
Ne zaboravite da nocas navijete satove za jedan sat unapred :0) i naravno da dodjete sutra oko 13h na Galovicu :)

Dakle po ko zna koji put, redovno Off-road okupljanje sutra na Galovici.


Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #355 on: March 25, 2012, 09:07:33 PM »
Na Galovici danas standardna ekipa, bilo nas je 7. Ja sam morao da odem ranije nego inace, oko 14:30 pa ne znam kako se dan zavrsio. Moram samo da primetim da je ovaj pocetak sezone dosta malerozan, cini mi se da vise srafimo nego sto vozimo, ali naci ce se vec resenja za probleme pa ce to samo da prsti.

Danas smo probali doslovce da pometemo jedan deo staze sa cetkom jer je kolicina prasine postala nemoguca, cak toliko da ometa vidljivost. Mislim da cemo morati i mi da se organizujemo kao ekipa iz NS pa umesto da vozimo jedan vikend ima da rade cetke i metle.

poz
« Last Edit: March 25, 2012, 10:56:41 PM by magic »
Veljko

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: Idemo na voznju!
« Reply #356 on: March 25, 2012, 10:17:17 PM »
mozda ste trebali da stazu malo isprskate vodom  :big smile

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #357 on: March 25, 2012, 10:57:48 PM »
Ma polili smo 5 lit vode na jednu krivinu ali to je isparilo dok si rekao keks.

poz
Veljko

Offline kristijanbgd

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: Idemo na voznju!
« Reply #358 on: March 25, 2012, 11:11:15 PM »
Svako po jednu cetku i nema voznje dok se lepo ne pocisti. Svako po 5lit i mislim da ce biti ok. Mozda ona fora sa starim itisonom?  mmmm

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Idemo na voznju!
« Reply #359 on: March 25, 2012, 11:16:01 PM »
Ma to sa itisonom funkcionise ali tamo gde se mi vozimo mislim da nas ne bi sacekalo za naredni put. Mislim da bi tamnoputi momci koji se bave reciklazom i ekologijom (nemoj da se smejete, toliko vole ekologiju da im je i auto gadan pa se voze u konjskoj zaprezi  lol) sve to oma pocistili.

poz
Veljko