RC MODELI HELIKOPTERA > OPREMA ZA HELIKOPTERE

KDS FLYMENTOR 3D

<< < (2/2)

Danijel:
Pa to sam i mislio samo moze da se hoveruje nista vise
probaj da ga vozis malo...

cane:
@Danijel:
a koliko ti druze letis helije?? Daj neki video sa KDS ili bilo cime sto je vezano za to pa da uporedjujemo.

Ja sam pricao o upotrebi KDS na helije koji sam i sam probao na kineskoj verziji TREX-a 500 i bio zadovoljan sa time i zato sam i prokomentarisao.

Ako imas zivaca da isprobas sve moguce kombinacije sa njim,gde god da pustis komande,tu stoji.
KDS ne leti umesto tebe,on je samo pomoc,mala,za stabilizaciju i nista vise.On pomaze u slucajevima nuzde,nikako da ucis letenje sa njim.

Danijel:
Ja letim helikoptere mozda 4 meseca ali sam vozio dosta razlicitih helikoptera i poprilicno dobro i stabilno letim
kazem da sam probao kds flymentor neki skuplji i to mi jako lose leti dok ovo sto imam ima stabilizaciju da zadrzi helikopter i da ga ispravi iz bilo kakve akrobacije
dok kod kds moras ti da ga dovedes u stanje hoverovanja
Nisam ja rekao mozda taj tvoj dobro leti ali ja imam lose iskustvo
Ja imam malo cudno misljenje o kds i hoby kingu generalno sve sto sam kupio meni se pokazalo za razliku od align-a jako lose osim nekih ecs-a za avione turnygy
Npr. ja recimo imam lose misljenje o gyro futaba 401 dok ga svi hvale i kazu da  je dobar mozda ja ocekujem vise ali taj gyro meni ima neke bagove kada helikopter rotiras a posebno kada duva vetar on leti po svom.

todor:
Evo i  ovde ima nesto o KDS Flzmentor 3d
http://rcfly4um.org/index.php?topic=6670.0

robi:
ako nekoga intereresira helicomand 3d ,prodajem !

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version