Author Topic: IMAC 2011  (Read 54582 times)

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: IMAC 2011
« Reply #45 on: October 15, 2011, 08:19:07 PM »
probaj sad, bio je zaključan na "only me"

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: IMAC 2011
« Reply #46 on: October 15, 2011, 08:26:17 PM »
probaj sad, bio je zaključan na "only me"


Sada radi perfektno.
Hvala.

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2172
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: IMAC 2011
« Reply #47 on: October 15, 2011, 08:42:51 PM »
Atila slike su FENOMENALNE.  (res)
P.S. Maznuo sam grupnu fotku od tebe za sajt.

Slike i rezultati na:
http://rcfly.rs/rezultati_imac_2011

Sada jaaako zurim, kompletniji i sazetiji post sutra u toku dana...
Sve u svemu drago mi je da je sve proslo u najboljem mogucem redu i da su svi zadovoljni.

 (pijemo)
pozz
« Last Edit: October 15, 2011, 08:51:28 PM by SABURO »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline POSEIDON

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 395
Re: IMAC 2011
« Reply #48 on: October 15, 2011, 09:02:46 PM »

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2292
Re: IMAC 2011
« Reply #49 on: October 15, 2011, 11:56:43 PM »
Kao i uvek, lepo druzenje, i okuljanje, mozda i zadnja prilika da se ove sezone okupe modelari u ovoj godini.
Organizatorima sve cestitke (kao i uvek).

A, da. Primetio sam da se na mestu gde smo se druzili i lepo zezali, desavalo i neko takmicenje mmmm

pozdrav svima.

Offline Nimbus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 16
    • MAK-Velika Gorica
Re: IMAC 2011
« Reply #50 on: October 16, 2011, 10:02:51 AM »
Svaka pohvala organizatorima na odličnoj organizaciji takmičenja, odlično vrijeme, još bolje druženje i gostoprimstvo (još da nije bilo peha sa auspuhom?!).
Nadamo se da se dogodine vidimo i na našim prostorima.

Pozdrav, Marko


Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: IMAC 2011
« Reply #51 on: October 16, 2011, 10:53:37 AM »
Bas mi je zao sto nisam mogao da prisustvujem takvom skupu, ali prethodnu noc me slomila neka groznica i tempreratura...vidimo se drugom prilikom  ()-()

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 948
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: IMAC 2011
« Reply #52 on: October 16, 2011, 11:33:50 AM »
Čestitke takmičarima, posebno prvaku. Organizatorima na hrabrosti da kalendarski dosta kasno organizuju takmičenje. Zaslužili su sve pohvale , ne bih da izdvajam bilo koga, svi ste bili odlični.
Ekonom je bio na visini zadatka.
Hvala modelarima iz iz okruženja na učešću, imaju modele koji se ne stide ni jednog svetskog aerodroma. Nadam sa viđenju i dogodine u još većem broju.  :)aplauz (thumb)
ex pseudonijum: licider

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1543
Re: IMAC 2011
« Reply #53 on: October 16, 2011, 08:34:26 PM »
Bilo je i prošlo. Možda je bilo ovako, možda je bilo onako, možda je falilo ovo, možda je falilo ono, ali najvažnije je da smo se lepo družili.





































Još jednom koristim priliku da se zahvalim svima koji su, svojim prisustvo, uveličali ovaj skup.

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: IMAC 2011
« Reply #54 on: October 17, 2011, 02:50:52 PM »
Sa zakašnjenjem, ali evo par fotki i od mene, iz Ervinovog i mog fotoaparata:



Organizacija na nivou, još jedno lepo druženje, a za mene kao i neka vrsta obuke, jer se nadam da dogodine i ja mogu stati na "startnu liniju"...

 :sljus kasno sam se već setio, ali dogodine, ako opet budete organizovali IMAC, mogu da napišem na mađarski forum, možda se neko odazove. Za prevod ćemo lako  ;namig

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2172
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: IMAC 2011
« Reply #55 on: October 17, 2011, 03:32:34 PM »
Presko, Gabore slike su fenomenalne...
Upravo sam ubacio finalnu tabelu rezultata sa takmicenja i poziciju svih takmicara. Ako zelite bodove, mogu i to da ubacim?
http://rcfly.rs/rezultati_imac_2011

Elem, obecao sam koncizniji post, pa da krenemo.
Pre svega drago mi je da je sve proslo u njaboljem mogucem redu i da su svi otisli kuci bez slupanog modela i sa pozitivnim utiscima. Drago mi je sto smo imali cast da ugostimo RC modelare i iznad svega sjajne pilote i ljude iz susednih zemalja, tj. Makedonije i Hrvatske.
Jedino mi je krivo sto se Marku dogodio peh sa auspuhom i sto nije prikazao svoje znanje i vestinu letenja.
Dobro je da su dosli gledaoci/RC piloti iz Srbije iz raznih gradova da gledaju ovo takmicenje, a ujedno letovima momaka iz Zagreba uoce kvalitet letenja i eventualno nateraju sebe da tako nesto probaju u buduce.
Bitno je u kontinuitetu stvarati kvalitetnu konkurenciju i samim tim napredovati u ovom hobiju/sportu.
Takodje sam zapazio jos jednu stvar, a to se tice odziva takmicara za razliku od pre godinu dana, kada smo imali jedva 7-8 takmicara, broj se udvostrucio! To je za mene fenomenalan podatak, jer ipak krecemo da imam nesto za cilj u ovom za sada hobiju.
Iskreno ja sam odusevljen trecim mestom, iz razloga sto sada znam da i mi nismo toliko losi..Da su vremenski uslovi makar malo bili pogodniji (citaj manje vetra) bilo bi cupavo..ali kao sto rece Adam, onda to ne bi bio takmicenje..  ;namig

pozdrav i vidimo se na nekom od sledecih takmicenja.
 (pijemo)
« Last Edit: November 01, 2017, 09:26:17 PM by SABURO »
Nikola | rcfly.in.rs


Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1543
Re: IMAC 2011
« Reply #56 on: October 17, 2011, 09:59:10 PM »
Још неколико сличица.




















Шта ли овај гледа, као да се разуме у РЦ моделе.


Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: IMAC 2011
« Reply #57 on: October 17, 2011, 10:18:02 PM »
I ja da se pridruzim cestitkama i organizatorima i ucesnicima. Prvi put sam prisustvovao ovakvom dogadjaju i bilo je sjajno. Jedina zamerka ide Mircetu sto nije doterao neku od njegovih ptica, da se vidi uzivo. :mhm
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline adam

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1460
Re: IMAC 2011
« Reply #58 on: October 18, 2011, 09:37:37 AM »
cestitam takmicarima na postignutim rezultatima kao i organizatorima  na organizaciji, stvarno mi je drago da kod nas polako ali sigurno korak po korak se stvara grupa ljudi koji zele da se takmice, nazalost ove godine nismo uspeli organizaovati nijedno takmicenje u subotici  ali nagodinu cemo mi poceti sa f5j i f5j400 takmicenjem to je sigurno, sto se vremenskih prilika tice i to spada u trening a i takmicemnje postaje interesantnije ko i kako uspeva da se prilagodi istom, tako da jos jednom sve moje cestitke i nek bude barem jos duplo takmicara na sledecem  imac u pozdrav (res)

Offline baboher

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 130
Re: IMAC 2011
« Reply #59 on: October 18, 2011, 12:05:08 PM »
Samo mogu da kukam što nisam uspeo da vas posetim na aerodromu...  :( :( :(
I ja bih čestitao organizatorima za uspešno organizovanj, i učesnicima što su se okupili u tako lepom broju, a sa još većim brojem aviona.
Sledeće godine obavezno mi je prisustvo...  :mhm
Učenik Vazduhoplovne Akademije u Beogradu. Zaljubjen u avione od kad znam za sebe