Author Topic: IMAC program 2011  (Read 8331 times)

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
IMAC program 2011
« on: December 28, 2010, 10:31:54 AM »
Kako bi smo razresili dilemu evo ankete sta je to sto bi ste najradije leteli ove godine. Mozemo da napravimo i tako da se prvo leti Basic a onda 3-5 prvoplasiranih lete Sportsman u flyoff-u, ovako bi smo dobili i masovnost i podigli kvalitet za jednu stepenicu. Imate mogucnost da date 2 glasa posto su 2 grupe pitanja.

Nadam se velikom odzivu i naravno pozivam i sve zainteresovane iz okolnih zemalja da glasaju (Zajo ti tu ne spadas, ti si vec domaci  ;namig)!

poz
« Last Edit: December 28, 2010, 10:39:34 AM by magic »
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #1 on: December 30, 2010, 12:27:03 AM »
Ajmo, ajmo, umete vi i bolje! Za sada je 6 ljudi glasalo, sto znaci 6 potencijalnih takmicara  :)aplauz. Ajte molim vas svi zainteresovani dajte svoj glas da znamo koliko nas ima!

poz
Veljko

Offline baba melanija

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: IMAC program 2011
« Reply #2 on: December 30, 2010, 11:11:35 PM »
Kako bi smo razresili dilemu evo ankete sta je to sto bi ste najradije leteli ove godine. Mozemo da napravimo i tako da se prvo leti Basic a onda 3-5 prvoplasiranih lete Sportsman u flyoff-u, ovako bi smo dobili i masovnost i podigli kvalitet za jednu stepenicu. Imate mogucnost da date 2 glasa posto su 2 grupe pitanja.

Nadam se velikom odzivu i naravno pozivam i sve zainteresovane iz okolnih zemalja da glasaju (Zajo ti tu ne spadas, ti si vec domaci  ;namig)!

poz

Jel dete, za šta se to glasa? Pa, rekoše na Dnevniku, izbori na proleće...

E, kad se baba samo seti, eeeee.......... bilo je onomad i Basic-a i Sportsman-a, vremenom sam imala i masovnost a, o kvalitetu... Ko god je, svi su hvalili...
Nekada i u dva glasa a, ponekad i grupno...
Bilo je mnogo odziva a i zainteresovali su se i iz okolnih zemalja...

E, kad se samo setim...

Jel'te jel se tu o tome radi?

Deco moja, srećna vam Nova Godina i da se i vama ostvare ovi glasački snovi.

Baba Melanija
« Last Edit: December 30, 2010, 11:16:55 PM by baba melanija »

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #3 on: December 31, 2010, 10:54:50 AM »
Bako, bako,

evo mi se polako ucimo celoj ovoj prici a ja ne sumnjam da je u tvoje vreme bilo njih raznih iz raznih (nekada domacih) nam krajeva. Nadamo se da ce i sada tako biti jer nema napretka bez jake konkurencije. U nadi bako da ces i ti doci pa makar samo da gledas jedan veliki

poz
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #4 on: January 04, 2011, 10:33:54 AM »
Ajmo ljudi, dajte jos neki glas, pa i prosle godine nas je bilo 10, nisu valjda opet samo isti ljudi  ???!

Situacija se polako kristalise no, ajde da zavrsimo sa glasanjem pa da se i donese odluka oko programa.

poz
« Last Edit: January 04, 2011, 02:05:54 PM by magic »
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #5 on: January 11, 2011, 10:03:00 AM »
E pa ovo vec izgleda bolje, 14 potencijalnih takmicara lepo zvuci. Mislim da ideja da se leti 2 turnusa basic a potom u fly ofu prvih x leti sportsman sve vise sazreva. Mislim da ce tako biti svi zadovoljni. Ajde da imamo jos neki glas pa da resetujem ovaj upitnik i postavim novi.

poz
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #6 on: January 14, 2011, 09:51:35 PM »
Ovo je vec mnogo bolje, 18 ljudi koji su zainteresovani je prevazislo i moja ocekivanja  :)aplauz! I to je izgledalo ovako:

a) Takmicio bih se samo ako se leti Basic    7 (28%)
a) Takmicio bih se samo ako se leti Sportsman    1 (4%)
a) Takmicio bih se bez obzira koji se program leti    9 (36%)
b) Sigurno se takmicim    5 (20%)
b) Mozda bih se takmicio    3 (12%)

Total Voters: 18

E sad, maltene svi koji su naknadno glasali su glasali za iskljucivo Basic. Kao sto vidite resetovao sam upitnik pa Vas sve molim jos jednom da date svoje misljenje kako bi smo doneli konacnu odliku. Opet su 2 pitanja kako bi smo odredili i broj ljudi koji lete Fly Off pa dajte oba odgovora pod a) i pod b). Iskustvo od prosle godine je pokazalo da je bilo dosta tesno u vrhu pa mislim da je ipak potreban Fly Off za prva X mesta.

poz
« Last Edit: January 14, 2011, 09:57:30 PM by magic »
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #7 on: January 18, 2011, 09:21:39 AM »
Ajde bre, sta ste se sad uspavali? Ajmo, 2 klika misem je sve sto treba  ;namig.

 3aa

poz
« Last Edit: January 18, 2011, 09:23:12 AM by magic »
Veljko

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #8 on: January 25, 2011, 07:13:15 PM »
Ne kazem da moramo sada odmah da presecemo ali bilo bi lepo da ljudi koji su vec glasali da bi se takmicili barem ponove svoj glas za ovo novo pitanje.

Hvala,

poz
Veljko

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2173
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: IMAC program 2011
« Reply #9 on: January 26, 2011, 07:41:23 PM »
Prosle godine smo imali 3 turnusa i krajnji rezultat. Cini mi se da je bilo 7 takmicara... Po meni ove godine mozda ne bi bilo lose imati takodje 3 turnusa Basic programa i prvih 3-5 takmicara da idu u fly off i lete 2 ili vise turnusa Sportsman program.. Ovo je neki moj predlog, dajte vasa misljenja pa da nadjemo zajednicko resenje.
Nikola | rcfly.in.rs


Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: IMAC program 2011
« Reply #10 on: January 26, 2011, 07:56:23 PM »
Prosle godine smo imali 3 turnusa i krajnji rezultat. Cini mi se da je bilo 7 takmicara... Po meni ove godine mozda ne bi bilo lose imati takodje 3 turnusa Basic programa i prvih 3-5 takmicara da idu u fly off i lete 2 ili vise turnusa Sportsman program.. Ovo je neki moj predlog, dajte vasa misljenja pa da nadjemo zajednicko resenje.
Слажем се ()-()
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline magic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: IMAC program 2011
« Reply #11 on: January 26, 2011, 08:32:06 PM »
Prosle godine smo imali 3 turnusa i krajnji rezultat. Cini mi se da je bilo 7 takmicara... Po meni ove godine mozda ne bi bilo lose imati takodje 3 turnusa Basic programa i prvih 3-5 takmicara da idu u fly off i lete 2 ili vise turnusa Sportsman program.. Ovo je neki moj predlog, dajte vasa misljenja pa da nadjemo zajednicko resenje.

Da li da bude 2 ili 3 Basic turnusa ce biti definisano brojem takmicara. Kako izvodjenje samog programa traje 2,5 min znaci nekih 7 minuta po takmicaru izmedju 2 starta.Ako ima 15 takmicara to je 2 sata po turnusu sa pauzom za sudije. E sad ako ima do 10 takmicara onda moze i 3 turnusa Basic i prvih 5 lete Basic i Sportsman. Moja pretpostavka je da ce ipak biti vise takmicara (oko 15) i ja ovako vidim satnicu:

9-9:30           prijava takmicara
10:00            prvi turnus Basic
12:00            drugi turnus Basic
14:00            rucak
Prvih 5 ide dalje uz resetovanje rezultata
15:30            Basic
16:30            Sportsman
17:30            Proglasenje pobednika
18:00            Zatvaranje takmicenja

No, ima stvarno dovoljno vremena za donosenje konacne odluke. Isto tako treba imati u vidu da ako ima previse babica dete bude kilavo! Imamo neko iskustvo od prosle godine, neki od nas su videli kako izgleda i Evropsko Prvenstvo, ali nemojte se ljutiti, bice saslusano svako misljenje a konacnu odluku donosi organizator.

poz
Veljko

Offline branek

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 454
Re: IMAC program 2011
« Reply #12 on: January 26, 2011, 09:45:52 PM »
Evo... i ja glasovah... :)

Sasvim je ok 2x Basic + 5 prvih Sportsman

Veljko, šta misliš da na okolnim forumima (HR, SLO, BIH, HUN, ROM, BUL) ostavimo poziv?


Pozdrav
branek
Branko

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." - Captain Eric Moody, Jakarta incident

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2173
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: IMAC program 2011
« Reply #13 on: July 20, 2011, 12:20:49 AM »
Gde stadosmo s ovom temom, hoce li biti sta po ovom pitanju ove godine? Ljudi jel letite programe, jel se spremate za takmicenje?

 ()-()
Nikola | rcfly.in.rs


Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: IMAC program 2011
« Reply #14 on: July 21, 2011, 09:23:01 AM »
Требало би да има више пилота ове године него прошле mmmm
Ја мислим да сачекамо да се људство врате из одмор, да наџемо датум где прогноза није  :notworking и да видимо шта че бити.
 (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev