RAZNO > PREDSTAVITE SEBE I VAŠ  HANGAR

moja malenkost :)

(1/5) > >>

sloba_b:
Evo vec dosta dugo sam na forumu, pretezno sam se edukovao i citao sve teme , mozda cak i previse...
Hteo sam da se predstavim da ljudi eventualno znaju sa kime pricaju ako se i ja po nekad oglasim nekim postom.
Zovem se Slobodan Bulovic , iz Beograda sam, inace sam po zanimanju avio mehanicar. Radio sam u Jat tehnici na testiranju mlaznih motora i reviziji. Modelarstvom sam poceo da se bavim kad sam bio dovoljno veliki da mi daju skalpel. U osnovnoj sam pristupio klubu u Zemunu i poceo sa avio modelarstvom.. Sa 15 ak godina sam se baktao vezanim modelima jer nikada nije bilo para za stanicu :( tako da sam nedugo nakon toga prekinuo jer mi to nije bilo po volji. Zeleo sam r/c model... Sve je to palo u zaborav,godinama, dok proletos nisam kupio neku kinesku zezalicu i krenuo da guglam oko toga pa sam stigao do ovog foruma i zarazio se :) ..... Inace sam trenutno u fazi prikupljanja para za stanicu i komponente pa boze zdravlja i ja da napravim i poletim neki novi model..

Miki Va:
Dobro dosao Slobo  (pijemo)

soprano:
Dobro dosao,i zelim ti da ubrzo krenes sa gradnjom RC modela jer je stvarno zabavno i veselo....


sloba_b:
Odavno se nisam ovako smorio, tuga..
Jedva nakon cele zime namaknem neku kintu a i  gledam zadnjih mesec dana sta cu da porucim, otvorio nalog, dogovorio sa burazerom da iskoristim njegovu karticu i sinoc kasno napravim listu . Veceras sednem sa njim da odradimo porudzbinu kad ono pola liste backorder i to jedna stavka nestala na moje oci :(
Veliki bedak...

Yu-men:
 :)aplauz

Dobro nam dosao slobo.

samo polako, al sigurno.
Popunice se to prazno stanje budi bez brige.
Svaki pocetak je tezak pa i ovaj, ali sve se to brzo zaboravi kad pvi put stanes na livadu i buljis u nebo za modelom koji je napokon poleteo.

(<--)       ()-()        pozdrav        (pijanoo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version