Author Topic: hitno e-sky belt cp v2 pomoc  (Read 3473 times)

Offline niklica

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
hitno e-sky belt cp v2 pomoc
« on: March 19, 2011, 08:02:39 PM »
da li bi mogao neko da mi pomogne oko stelovanja helikoptera ili da mi nasteluje helikopter, kada dam komandu za skretanje u levo elisa krene levo i nazad, komanda desno- deno i napred, komanda napred - krene napred i levo, komanda nazad- krene nazad i desno.
« Last Edit: March 19, 2011, 10:48:57 PM by niklica »

Offline Lazo

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1320
  • Za pametnog čoveka i komarac je muzika.
Re: hitno e-sky belt cp v2 pomoc
« Reply #1 on: March 19, 2011, 11:48:29 PM »
Dakle, servoi rotora su pogrešno „ubodeni“ u prijemnik. Proveri u uputstvu koji servo ide u koji kanal na prijemniku.

 (pijemo)
Smrt fašizmu - Sloboda na aerodromu!

Offline niklica

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: hitno e-sky belt cp v2 pomoc
« Reply #2 on: March 20, 2011, 03:59:29 AM »
proverio, dobro su ubodeni, pri skretanju u levo levi servo ide dole, a desni gore, a pri skretanu u desno levi ide gore a desni dole, napred oba idu gore, nazad oba idu dole

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: hitno e-sky belt cp v2 pomoc
« Reply #3 on: May 08, 2011, 07:19:46 PM »
ja sam imao slican problem sa esky king 3 kad sam ga spojio na fs-th9x stanicu sve na heliju spojeno po uputu a on se ne ponasa kako treba,i odkrio sam da je u pitanju podesavanje stanice naime u deli type selekt sam prebco sa heli 3-1 na heli 3-2 i u reverse menjao srane dok nisam ubo ono sto mi je trebalo,al sam uvek zapisivao na papir da znam koji sam pokusaj uradio.koja je u tebe stanica u pitanju esky original ili si ga prikopcao na neku drugu???
ex pseudonijum: sova

Offline Danijel

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 504
  • www.heliproduction.rs
    • www.heliproduction.rs
Re: hitno e-sky belt cp v2 pomoc
« Reply #4 on: May 08, 2011, 11:20:40 PM »
Imas na toj stanici 4 prekidaca za revers pa procitaj uputstvo