Author Topic: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC  (Read 29409 times)

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #45 on: February 08, 2012, 12:40:35 PM »

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #46 on: February 08, 2012, 01:03:25 PM »
Možda neki od ovih? 

http://s.dealextreme.com/search/dongle+phoenix

Pogrešno sam postavio pitanje. Da li postoji besplatan  :big smile način za povezivanje DX6i stanice sa RC Phoenix simulatorom?

Offline fifti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #47 on: February 08, 2012, 01:38:59 PM »
Nikako ne mogu da se ulogujem i to samo u nasu sobu :(

Mi smo bili tamo do 22.00, pridružio nam se Vladan iz BG... Da tu ne pravim "gužvu" sa terminima kad letimo, na Facebook u našoj grupi ( RC Flying Team Becej ) postaviću uvek par sati ranije da kad "otvaram letenje". Inače sinoć skoro sve vreme je bilo osam letača, a toliko je i limit. I to može da bude razlog zbog čega nisi mogao da se pridružiš  ;namig
Tada je bilo 7 od 8 clanova kada sam pokusavao da se ulogujem.


Uploaded with ImageShack.us

Offline yu1vla

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #48 on: February 08, 2012, 01:46:59 PM »
Ja sam Vladan iz Bg koji se juce prikljucio Gaborovoj online sesiji na Phoenixu. Nisam imao nikakvih problema sa pristupanjem ,a Gaboru hvala sto me je sa nekoliko chat poruka ohrabrivao jer mi je bilo prvi put,a prvi mi je put i  da nesto postujem  ovde. Gabore,  sad vidim da se na  forumu vodim pod mojim  radioamaterskim znakom , a ne pod mojim imenom kako sam te pogresno informisao.Inace pokusao sam da se prikljucim i na druge sesije iako sam koristio isti flaying site kao na sesiji i ukucavao pasword, ali bezuspesno. Pozdrav

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2379
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #49 on: February 08, 2012, 02:57:19 PM »
Ja sam Vladan iz Bg koji se juce prikljucio Gaborovoj online sesiji na Phoenixu. Nisam imao nikakvih problema sa pristupanjem ,a Gaboru hvala sto me je sa nekoliko chat poruka ohrabrivao jer mi je bilo prvi put,a prvi mi je put i  da nesto postujem  ovde. Gabore,  sad vidim da se na  forumu vodim pod mojim  radioamaterskim znakom , a ne pod mojim imenom kako sam te pogresno informisao.Inace pokusao sam da se prikljucim i na druge sesije iako sam koristio isti flaying site kao na sesiji i ukucavao pasword, ali bezuspesno. Pozdrav

Ma Vladane, ne moraš da se zahvaljuješ. Ako umem i znam, pomažem. Najvažnije je da se družimo. Ako drugo ne, onda virtuelno  (<--) Samo mi nije jasno da neki mogu da se pristupe, a neki ne. Moja verzija je V3.0s

Offline vpilic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 315
    • http://www.rcsrbija.rs/
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #50 on: February 08, 2012, 03:36:45 PM »
Skinuo Phoenix i sa kablom koji trenutno imam nece da radi. Imam dve razlicite stanice i razlicite kablove u AeroFly sve radi normalno.
Ako neko ima visak za prodaju nek mi se javi.
U slucaju da nema niko za prodaju brat mi dolazi za 15 dana iz USA moze mi doneti on pa ako jos nekom treba mozemo se cuti i da mu porucim vise komada.

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #51 on: February 08, 2012, 05:14:10 PM »
Sređeno. Skinuo sam novi Phoenix 3.0, našao neki dll fajli i emulator i sve to radi.

Samo imam problem sa rudderom. Stalno je na desnoj strani i ne pomera se.
« Last Edit: February 08, 2012, 05:27:40 PM by IvanGrozni »

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2379
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #52 on: February 08, 2012, 06:22:06 PM »
Sređeno. Skinuo sam novi Phoenix 3.0, našao neki dll fajli i emulator i sve to radi.

Samo imam problem sa rudderom. Stalno je na desnoj strani i ne pomera se.


Imaš opciju sinhronizovanja daljinskog sa Phoenix... Možda te to zeza, proveri...

Offline fifti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #53 on: February 08, 2012, 06:25:19 PM »
Oce biti veceras nekog


Uploaded with ImageShack.us

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2379
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #54 on: February 08, 2012, 06:27:55 PM »
Oce biti veceras nekog

Ja ću biti, sigurno!

Ali ovde imaš kako ću to najaviti u buduće
Da tu ne pravim "gužvu" sa terminima kad letimo, na Facebook u našoj grupi ( RC Flying Team Becej ) postaviću uvek par sati ranije da kad "otvaram letenje". Inače sinoć skoro sve vreme je bilo osam letača, a toliko je i limit. I to može da bude razlog zbog čega nisi mogao da se pridružiš  ;namig

Offline yu1vla

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #55 on: February 08, 2012, 09:43:45 PM »
 I ja koristim verziju 3.0s kao i  sve sesije na internetu, samo sam jednu sesiju video sa 4.0a verzijom.Koristim dongi koji sam kupio zajedno sa programom za feniks i G5.0 od lika sa ovog foruma i sve radi odlicno, a pre toga sam koristio Aero fly i konekciju preko saund karte i 3.5 mm djekom - takodje sve radilo ok.

Offline Anakin

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 541
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #56 on: February 08, 2012, 09:44:48 PM »
Posto ima dve iste sesije i niko se ne javlja, a slabo koga i prepoznajem po nicku, upravo otvaram sesiju rcfly4um pass: forumrc
And this, ladies and gentlemen, is the very first Fokker airplane built in the world. The Dutch call it the mother Fokker.
— Custodian at the Aviodome aviation museum, Schiphol airport Amsterdam.

An old pilot is one who can remember when flying was dangerous and sex was safe.

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #57 on: February 08, 2012, 10:22:03 PM »
Sada sam bio u sesiji sa Gaborom i još nekim likovima iz inostranstva. nije loše. Zanimljivo.
Samo mi se istrošile baterije za prijemnik pa sam prekinuo.

Offline fifti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 50
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #58 on: February 08, 2012, 11:11:18 PM »
Ja leteo sa Anakinom i malo se Nebeski pojavio, a i sa Gaborovim sinom sam malo leteo :).U svakom slucaju lepse je on line nego off


Uploaded with ImageShack.us

Offline IVAN3D

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1118
Re: Virtuelno okupljanje PHOENIX RC
« Reply #59 on: February 08, 2012, 11:22:09 PM »
Ja se ubi od letenja posle vise meseci pauze ali sam jer nisam uspeo da se ulpgujem...
Menjali smo ruter ovih dana pa cu sutra da se pozabavim podesavanjima i trebalo bi da proradi pa da se druzimo...
\\\" Sve što leti ima nezgodnu osobinu da pada \\\"

ex pseudonijum: GLIDER