Author Topic: Vredi li ovo?  (Read 3719 times)

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Vredi li ovo?
« on: March 17, 2011, 08:44:16 PM »
  Da li vredi kupiti ovaj helikopter ili ne?
http://www.ehirobo.com/shop/product_info.php?cPath=334_90&products_id=8089

I još jedno pitanje u moru istih; kakva su iskustva tj., da lije neko naručivao sa ovog sajta?

Eh, da; ovo je za letača početnika L

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Vredi li ovo?
« Reply #1 on: March 17, 2011, 08:55:50 PM »
Evo kako je bilo kod mene dok me to zanimalo:


Drugacija maska ali isti model,a i preporucuje se kao sto je bila kod mene,cisto sto se manje lome i duze izgleda lepse,jer se ovakva maskica brzo izgrebe,pogotovu kod pocetnika.

Lako se podesava,stabilno leti ali ima i manu,iako je na 2,4 GHz ima mali domet,oko 25-30 metara.

Ako ces da pazaris odmah naruci i rez.elise,za zadnji rotor vise komada.Ja sam morao za neka 3 meseca,koliko sam imao walkeru da 2x menjam elise glavnog rotora i 4 ili 5 puta zadnjeg,jer su vrlo loseg kvaliteta i cim negde zakacis odmah pucaju,tanke su i imaju 3 kraka.

Model preporucljiv za pocetnike,po mom skromnom misljenju.

pozzz

Cane
p.s.-snimak je sa prvog dana kad sam ga kupio i odmah sam kupio jos 3 rezervne baterije.sa jednom leti oko 6-8 minuta.ima fixpitch,tj preko broja obrtaja se podize i spusta.
« Last Edit: March 17, 2011, 08:59:01 PM by cane »

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Re: Vredi li ovo?
« Reply #2 on: March 17, 2011, 09:06:21 PM »
Pozz.
E ovo sam hteo da vidim.
Sto se tiče maskice baš u tome je caka, a to je što su mi lepši sa trupom, jbg. ukusi :big smile
A uzeo bih i ovo za njega jer su provereno dobre jer sam ih već koristio.

domet!! Baš bedak!!

Liku sa snimka bi tu istu nogu polomio!!!
« Last Edit: March 17, 2011, 09:11:41 PM by pericamitic »

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Vredi li ovo?
« Reply #3 on: March 17, 2011, 09:17:57 PM »
Stvar ukusa i o njima ne vredi raspravljati.Ovaj zadnji rotor je dobra stvar i treba da se ima.Eee,sad o stanici,mozda ja nisam imao srece sa mojom,ali na vecini foruma se zale da im je to mana,tj.da imaju bas mali domet.
Inace,sam heli je prilicno cvrst,tesko se lomi sve osim nozica(ili kako se vec zove deo za sletanje),ali super lepak sve to zakrpi ocas posla.

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Re: Vredi li ovo?
« Reply #4 on: March 17, 2011, 09:22:22 PM »
Znači za dvorište je dobar?
Nisam ja neko ko će da izadje i posveti ceo dan za letenje. Meni je čisto da smirim živce i da se odmorim uz neku ovako lepu zezalicu (što je i poenta hobija)

Hvala puno.

Offline cane

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 422
Re: Vredi li ovo?
« Reply #5 on: March 17, 2011, 09:24:31 PM »
Za dvoriste-odlican!!!