Author Topic: Traxxas erevo  (Read 3753 times)

Offline sasa_72

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Traxxas erevo
« on: June 06, 2011, 09:55:57 PM »
Cao, imam traxxas erevo i izgorela su mi oba motora , interesuje me to jest treba mi pomoc oko nabavke
Novih motora ili samo jednog pa ko ima neku ideju dobro bi dosla
Hvala sasa

Offline damirmih

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
  • Keep it simple.
Re: Traxxas erevo
« Reply #1 on: June 07, 2011, 11:14:29 AM »
Imas ih na liquidrc.com, salju u srbiju. ako ne poruci turnigy trackstar brushless komplet sa hobby kinga. Nece ti biti vodootporan ali za male pare ima puno snage. Mada mozes uzeti i originalni brushless komplet Velineon. Ako slucajno resis da prodas tog erevo javi se :)

Pozz,
Damir
« Last Edit: June 07, 2011, 12:18:23 PM by damirmih »
Keep it simple.

Offline Dani01

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 62
Re: Traxxas erevo
« Reply #2 on: June 07, 2011, 11:24:40 AM »
Ugradi 1 motor,Traxxasov Titan 775!Kad si kupio E Reva?Igrao si u vodi?Sa Lipo akumlatorima koristis?

Offline sasa_72

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
Re: Traxxas erevo
« Reply #3 on: June 07, 2011, 08:55:59 PM »
baterije su 2 i to su neke u karbon pakovanju pise 7000 35 c 7,4v

Offline Dani01

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 62
Re: Traxxas erevo
« Reply #4 on: June 07, 2011, 11:54:03 PM »

Nemoj odjednom iztrositi Lipo baterije. . . svaki 15 minuta stani malo i kontrolisi motore,kolko su ugrejani. . . !Kod prijatelja isto su izgorili motori ali on koristio E Reva u vodi i u snegu.. . .!Voda nije bas najbolje za ove masine.. . !

Offline djbojan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 644
    • Skycam
Re: Traxxas erevo
« Reply #5 on: June 08, 2011, 12:27:33 AM »
Kad budes kupio motore, ako ti stari ne trebaju mozes mi proslediti ?   Ja sam uspesno namotao moj motor za TREX450, ali to je strasno neisplativo, jedino za svoju dusu.

  Oduzicu se nekako   ()-()

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Traxxas erevo
« Reply #6 on: June 08, 2011, 12:48:08 AM »
Kad budes kupio motore, ako ti stari ne trebaju mozes mi proslediti ?   Ja sam uspesno namotao moj motor za TREX450, ali to je strasno neisplativo, jedino za svoju dusu.

  Oduzicu se nekako   ()-()

Imam dva traxxas titan 550 motora, na oba otisli nosaci cetkica (verovatno i cetkice), jel bi mogao to da sredis i kolko bi kostalo?

pozz

Offline djbojan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 644
    • Skycam
Re: Traxxas erevo
« Reply #7 on: June 08, 2011, 12:53:05 AM »
 Ja sam uspesno namotao moj motor za TREX450, ali to je strasno neisplativo, jedino za svoju dusu.


Napisao sam vec gore, ali posalji mi koju sliku da vidimo o cemu se radi, mozda i nije tako strasno

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Traxxas erevo
« Reply #8 on: June 08, 2011, 12:58:38 AM »
Napisao sam vec gore, ali posalji mi koju sliku da vidimo o cemu se radi, mozda i nije tako strasno
[/quote]

Nemam slika, ali slikacu i javicu ti na pm da ne gusimo temu coveku... Znaci nosaci cetkica koji su od nekog lima, na jednom otisla oba, a na drugom jedan... Verovatno je da mogu da se nabave, a ugradnja ne bi trebala biti problem...

Offline damirmih

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
  • Keep it simple.
Keep it simple.