Author Topic: Viber grupa  (Read 185 times)

Offline dejan_ts

• Hero Member
Viber grupa
« on: October 17, 2021, 07:54:07 PM »
Kao sto sam i rekao i naslutio ,pojavi se viber grupa modelara srbije i forum zamro ,ako tako i treba ,sto nas je manje to ce lepse da nam bude

E moji Viberasi ,pa cemu sluzi onda forum ,zasto ce onda ne ugasi i kad vec ima komunikacija preko Vibera da se tamo organizujemo za letenje i saljemo slike jedni drugima

Offline sasa

• Hero Member
Re: Viber grupa
« Reply #1 on: October 17, 2021, 10:16:41 PM »
 :mhm :mhm :mhm :mhm
U potpunosti se slazem
Viber grupa po meni moze ali na lokalnom nivou.
Kao sto mi u Krusevcu imamo nasu grupu koja nam prvenstveno sluzi za lokalno okupljanje.
Ali ovako na nivou srbije ,mislim da je bez veze sobzirom da imamo prelep forum.
Ajmo ljudi da se vratimo forumu i da sve tamo lepo postavljamo i komentarisemo kao i do sada,da mogu svi da vide
a ne nekolicina  :mhm
Pozdrav svima i vedro vam bilo  ()-()
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline pnedic

• Hero Member
« Reply #2 on: October 18, 2021, 11:59:04 AM »
:mhm :mhm :mhm :mhm
U potpunosti se slazem
Viber grupa po meni moze ali na lokalnom nivou.
Kao sto mi u Krusevcu imamo nasu grupu koja nam prvenstveno sluzi za lokalno okupljanje.
Ali ovako na nivou srbije ,mislim da je bez veze sobzirom da imamo prelep forum.
Ajmo ljudi da se vratimo forumu i da sve tamo lepo postavljamo i komentarisemo kao i do sada,da mogu svi da vide
a ne nekolicina  :mhm
Pozdrav svima i vedro vam bilo  ()-()

I ja sam saglasan da viber grupa ima smisla samo na lokalnom nivou - ne na nivou ovog foruma gde smo svi.

Offline misha

• Hero Member
« Reply #3 on: October 18, 2021, 02:40:38 PM »
Saglasan

Offline drjack

• Hero Member
« Reply #4 on: October 18, 2021, 06:36:52 PM »
Imali smo  Viber grupu na 13 ici upravo namenjenu lokalnom okupljanju ali je vremenom prerasla u objavljivanje gluposti sa neta, a od hobija nije ostalo skoro pa nista. Slazem se da je ovde pravo mesto za nas, ali takodje pozivam i one koji ne vole da pisu a imaju sta da kazu da se oslobode straha , eto ide zima i bice sigurno novih tema.