Author Topic: Pomoc u izboru 3 modela :)  (Read 3415 times)

Offline vlada.bgw

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 161
Pomoc u izboru 3 modela :)
« on: July 06, 2011, 07:23:00 AM »
Imam mogucnost da po ovim cenama dobavim neke modele iz conrada austrija , pa me interesuje koji od ovih 3 je po vama bolji , navise po pitanju izrade , jedan ima alu sasiju , drugi carbon itd itd ...

Jedan ima alu drzace amortizera i  alu glavcine , drugi nemaju  ... dosta toga razlicitog , samo mi treba neko iskusniji sa konstatacijom sta je bitnije da bude od aluminijuma .




1.  http://www.conrad.at/ce/de/product/237300/110-EP-MONSTERTRUCK-TITAN-BL-4WD-RTR/1202183&ref=list

2.  http://www.conrad.at/ce/de/product/235977/110-EP-HOTLANDER-BRUSHLESS-4WD-RTR/1202183&ref=list

3.  http://www.conrad.at/ce/de/product/235983/110-EP-STADIUM-TRUCK-ROCKHARD-BL-RTR/1202184&ref=list

Hvala na svakoj pomoci  ()-()
« Last Edit: July 06, 2011, 07:56:55 AM by vlada.bgw »
YT1GTI    www.videostudio.rs     vlada@videostudio.rs

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #1 on: July 06, 2011, 10:01:18 AM »
Ja mislim da su oni po kvalitetu i karakteristikama isti ili bar jako slicni sto i cena kaze, pa bi birao samo izgled jer je manje vise sve to isto, e sad mozda je najbolje ovaj sa trokanalnom stanicom (mada ne znam za sta mu je treci kanal)... Jos jedan detalj nije carbon sasija vec alu sa carbon look-om, bar tako pise u opisu... Ali ja po slikama ne primecujem da je ista od aluminijuma, vec vise lici sve na plastiku, bar sto se delova vesanja i nosaca amorta tice...

Jel planiras da porucujes ili imas neku shemu za donosenje? Meni je zanimljiv jedan Crawler sa tog sajta, pa me interesuje transport, cene, itd?

pozz

Offline vlada.bgw

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 161
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #2 on: July 06, 2011, 12:58:47 PM »
Ja mislim da su oni po kvalitetu i karakteristikama isti ili bar jako slicni sto i cena kaze, pa bi birao samo izgled jer je manje vise sve to isto, e sad mozda je najbolje ovaj sa trokanalnom stanicom (mada ne znam za sta mu je treci kanal)... Jos jedan detalj nije carbon sasija vec alu sa carbon look-om, bar tako pise u opisu... Ali ja po slikama ne primecujem da je ista od aluminijuma, vec vise lici sve na plastiku, bar sto se delova vesanja i nosaca amorta tice...

Jel planiras da porucujes ili imas neku shemu za donosenje? Meni je zanimljiv jedan Crawler sa tog sajta, pa me interesuje transport, cene, itd?

pozz

Pazi , nemam shemu , ali imam ujaka u Becu  (yay) , treba da razradim plan sa njim i da vidim kad dolazi , 5e je putarina od Conrada koji se nalazi u Welsu do Beca ...

Sto se modela tice  , jedino Titan ima alu sasiju , i to je ista kao i Blaze ( koju sam video i drzao u ruci ) tako da je 100 % aliminijum debljine 2mm ofarban u carbon  ;)

Za ansmana se cujemo u svakom slucaju ;)
YT1GTI    www.videostudio.rs     vlada@videostudio.rs

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #3 on: July 06, 2011, 01:09:52 PM »
Blago tebi kad imas tamo ujaka...  :mhm
Na tu varijantu sam i mislio, da ti neko donese... Moracu da vidim sa ovim mojima u rasejanju da li bi ko doneo...

Da alu je lim na njemu, ali ostalo je plastika, mada ako si ga video uzivo sigurno znas kakav je kvalitet u pitanju...
Za razliku od Ansmana MS i ima metala... hehe

pozz
« Last Edit: July 06, 2011, 01:13:02 PM by mantagt »

Offline vlada.bgw

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 161
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #4 on: July 06, 2011, 08:19:49 PM »
Ma to jeste , nego ovaj jedan model ima metalnih delova prilicno , pa ne znam dali je bitnije da nesto od delova bude metalno ili sama sasija da metalna  ( aluminijum )  ?
YT1GTI    www.videostudio.rs     vlada@videostudio.rs

Offline Sleser

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 89
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #5 on: July 06, 2011, 11:19:19 PM »
Vlada.bgw
 Drugar,u kom je gradu u Austriji ta prodavnica sto ti pricas?!

Offline vlada.bgw

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 161
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #6 on: July 07, 2011, 12:28:32 AM »
Conrad , Wels , mada ima ispostavu u Wien-u , to cu proveriti sutra , to mi najvise odgovara ...   (pijemo)
YT1GTI    www.videostudio.rs     vlada@videostudio.rs

Offline Sleser

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 89
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #7 on: July 07, 2011, 10:33:16 PM »
Drugari  a jel znate gde su nalazi ova prodavnica der-schweighofer u Austriji,u kom gradu...?!  Jer sam gledao uporedjivao cene,mislim da su oni naj prihvatljiviji.

Offline vlada.bgw

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 161
Re: Pomoc u izboru 3 modela :)
« Reply #8 on: July 08, 2011, 12:38:39 AM »
Drugari  a jel znate gde su nalazi ova prodavnica der-schweighofer u Austriji,u kom gradu...?!  Jer sam gledao uporedjivao cene,mislim da su oni naj prihvatljiviji.

Modellsport Schweighofer
Wirtschaftspark 9
A-8530 Deutschlandsberg
YT1GTI    www.videostudio.rs     vlada@videostudio.rs