Author Topic: Iskustva sa Seben-Racing modelima  (Read 2653 times)

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Iskustva sa Seben-Racing modelima
« on: August 02, 2011, 10:44:51 PM »
Interesuje me da li neko ima neka iskustva sa modelima ovog proizvodjaca? Kakav je kvalitet, gde se prave, itd?
Kao i da li je neko od vas narucivao nesto sa njihovog sajta i kakva su iskustva?
Imam u planu nabavku nekog rock crawler-a, pa sam video da imaju bas jeftine RTR crawlere...

Hvala unapred!

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Iskustva sa Seben-Racing modelima
« Reply #1 on: August 03, 2011, 07:46:11 AM »
Ja imam njihovog HBX Bonzera koji je star vec jedno 4 godine. To je kopija Tamiye TL-01 i uradjen je odlicno. Narucivao sam i drugima sa tog sajta i sve stize odlicno, skidaju PDV. Mislim da su modeli inace kinezi, a za te pare, modeli su sasvim OK.

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Iskustva sa Seben-Racing modelima
« Reply #2 on: August 03, 2011, 07:56:08 AM »
Ja imam njihovog HBX Bonzera koji je star vec jedno 4 godine. To je kopija Tamiye TL-01 i uradjen je odlicno. Narucivao sam i drugima sa tog sajta i sve stize odlicno, skidaju PDV. Mislim da su modeli inace kinezi, a za te pare, modeli su sasvim OK.

Pa i ovaj crawler sto ja merkam je kopija, cini mi se axial-a... E sad to na slikama izgleda dosta dobro odradjeno i RTR je na sajtu bas jeftin, sa stanicom i sa skretanjem i zadnjih tockova... Za te novce ima samo KIT varijante poznatijih marki bez elektronike... Sad mana je sto jos nema delova, ali posto je nov u ponudi verovatno ce ih biti uskoro...

A da li znas koliko bi to izaslo da dodje do Srbije sa carinom? Ovo je link: http://www.mods4cars.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zZWJlbi1yYWNpbmcmZ3JvdXA9MyZsYW5nPTImY3Vycj0x&action=products&cat=24&mode=view&id=1881

Nude ga i u Space RC u Beogradu za 22500 dinara, pa bi da vidim sta se vise isplati...

Hvala!

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Iskustva sa Seben-Racing modelima
« Reply #3 on: August 04, 2011, 12:20:18 AM »
pogledaj na ebay.de mislim da sam ga vidjao za debelo ispod 200eu ;)

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Iskustva sa Seben-Racing modelima
« Reply #4 on: August 04, 2011, 12:26:17 AM »
pogledaj na ebay.de mislim da sam ga vidjao za debelo ispod 200eu ;)

Ma da, on je na njihovom sajtu 140 evra... E sad koliko izadje da dodje u Srbiju pojma nemam... Izgleda da cu ipak da pazarim onog Venom-a bez elektronike, ipak je ozbiljniji...