RC MODELI AVIONA - SUS > SCALE MODELI

Cessna 182 Skylane

<< < (5/5)

Gabor:

--- Quote from: dejan_ts on October 14, 2019, 05:12:20 PM ---Mislim da  bi rc opremu od sus motor trebao zestoko da udaljis od motorljeve elektronike kako ne bi dolazilo do smetnji u komandama ,i kao trece gde ti je feritni prsten kod prijemnk

--- End quote ---

Prijemnik je na više od 60cm od motora. Servo linkovi su svi plastični. Feritni prten je na UBEC-u, na kablu koji ulazi u prijemnik, takođe, stavio sam i na drugi UBEC koji napaja elektroniku motora.


--- Quote from: dejan_ts on October 14, 2019, 05:13:28 PM ---A moze da se desi da imas brobijanje svecice pa ti pravi problem

--- End quote ---

Sve sam izolovao kako su mi preporučili u prethodnim postovima. Problem je da jedino ovaj motor ima debelu svećicu, ne mogu od ostalih koje imam na stanju da prebacim paljenje, da vidim kako se ponaša sa njima. Mislim da je krajnje vreme da nađem novo paljenje koji podržava veliku svećicu ili na kraju krajeva, namontiram nov motor.

Gabor:
Odavno smo se ukoračili u sezonu 2021., i konačno, model je operativan, u letnom je stanju  (<--). Imao sam prilike da kupim jedan nov motor, Turnigy 30cc, kojeg sam nakon razrade namontirao na Cessnu



Samim tim, prethodni problemi su nestali, i sad će biti često na aerodromu. Prezadovoljan sam sa ponašanjem modela

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version