Author Topic: War bird day - 09. Septembar 2012.  (Read 74628 times)

Offline chupko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 642
Re: War bird day - 09. Septembar 2012.
« Reply #120 on: June 18, 2012, 01:59:18 AM »
Ja mislim da taj skup moze da se odrzi bez problema.Sta tu ima da se organzuje.Dodju ljudi donesu svoje modele,ponesu sendvice i pice i udri.Koji ce nam k...c taj razglas.Ima megafon valjda neko.Dobro de gulas ili paprikas su vec druga prica ali taj dan mozemo biti na SDO u.Jes malo kenjam sada za ovo sta ima tu da se organizuje jer ima tu posla oko tih kocica,traka,satora,gulasa paprikasa,razglasa.Znam da nije lako Mircetu jer zeli vrhunski i domacinski da organizuje ovaj skup al mozemo se neformalno okupiti tog dana i flajati nase ratne ptice,baciti koju bombu nadisati se kerozina ricinusa izvesti neku tacku.

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: War bird day - 09. Septembar 2012.
« Reply #121 on: June 18, 2012, 10:04:53 AM »
Баш штета  :'(
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline djbojan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 644
    • Skycam
Re: War bird day - 09. Septembar 2012.
« Reply #122 on: June 18, 2012, 11:52:08 AM »
Ja mislim da taj skup moze da se odrzi bez problema.Sta tu ima da se organzuje.Dodju ljudi donesu svoje modele,ponesu sendvice i pice i udri.Koji ce nam k...c taj razglas.Ima megafon valjda neko.Dobro de gulas ili paprikas su vec druga prica ali taj dan mozemo biti na SDO u.Jes malo kenjam sada za ovo sta ima tu da se organizuje jer ima tu posla oko tih kocica,traka,satora,gulasa paprikasa,razglasa.Znam da nije lako Mircetu jer zeli vrhunski i domacinski da organizuje ovaj skup al mozemo se neformalno okupiti tog dana i flajati nase ratne ptice,baciti koju bombu nadisati se kerozina ricinusa izvesti neku tacku.


Covek pametno zbori !     (res)


I u pravu je full, ako je vec toliko problem da se spremi neki zglavan program, daj onda da se leti, doduse ja nemam u toj klasi nista ali bih rado voleo da vidim kako izgledaju ratne ptice uzivo, nisam bas imao prilike da vidim a verujem da bi mnogi voleli da osete i vide isto.

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1692
Re: War bird day - 09. Septembar 2012.
« Reply #123 on: June 18, 2012, 01:33:32 PM »
Ja mislim da taj skup moze da se odrzi bez problema.Sta tu ima da se organzuje.Dodju ljudi donesu svoje modele,ponesu sendvice i pice i udri.Koji ce nam k...c taj razglas.Ima megafon valjda neko.Dobro de gulas ili paprikas su vec druga prica ali taj dan mozemo biti na SDO u.Jes malo kenjam sada za ovo sta ima tu da se organizuje jer ima tu posla oko tih kocica,traka,satora,gulasa paprikasa,razglasa.Znam da nije lako Mircetu jer zeli vrhunski i domacinski da organizuje ovaj skup al mozemo se neformalno okupiti tog dana i flajati nase ratne ptice,baciti koju bombu nadisati se kerozina ricinusa izvesti neku tacku.

 :)aplauz :)aplauz :)aplauz

Bravo cupko,sto se mene tice ,ja cu u manjerku da ponesem prebranac ,sa Srpskom kobasicom  :hehe :_D :_D :_D
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK