Author Topic: Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom  (Read 3869 times)

Offline 021nl

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
    • www.airworx.rs
Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom
« on: February 21, 2012, 11:59:41 PM »
Pozdrav svima

Evo da podelim mali klip koji sam snimio sa novim oktom. Jos uvek vijam male vibracije ali mislim da sam na dobrom putu da ih eliminisem.   :)

Offline branek

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 454
Re: Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom
« Reply #1 on: February 22, 2012, 02:49:57 PM »
Odlični snimci, svaka čast. Što se tiče vibracija i ne primećuju se. Jedino bi valjalo da imaš par filtera za kameru (ako se to tako zove), da se malo oživi slika ponekad, ovaj sad snimak nekako je anemičan!

Ali, ja se u snimanje razumem kao Marica u osnove kosmologije, tako da, možeš i da ignorišeš moju primedbu.  ;namig Samo napred!


P.S. Inače, nadam ste da ste primetili da se i Vimeo videa sada mogu gledati direktno na našem forumu! Plus još dosta drugih Video sajtova.  (work)

 (work)
Branko

"Ladies and gentlemen, this is your captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." - Captain Eric Moody, Jakarta incident

Offline 021nl

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
    • www.airworx.rs
Re: Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom
« Reply #2 on: February 23, 2012, 02:41:31 PM »
Da da upravu si ....radjen je color grading ceo samo smo napravili gresku sto smo uploadovali file sa pc-a umesto mac-a na kom je i radjen edit ...verovatno je do nekih kodeka problem tu...nisam expert ali definitivno se vidi razlika kada se pusti exportovan file sa racunara u kome je montiran i sa nekog pc-a gde se izgube boje i ceo grading

Offline ak

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1325
    • RCModelScout - RC Search engine
Re: Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom
« Reply #3 on: February 23, 2012, 07:37:24 PM »
Da da upravu si ....radjen je color grading ceo samo smo napravili gresku sto smo uploadovali file sa pc-a umesto mac-a na kom je i radjen edit ...verovatno je do nekih kodeka problem tu...nisam expert ali definitivno se vidi razlika kada se pusti exportovan file sa racunara u kome je montiran i sa nekog pc-a gde se izgube boje i ceo grading
File je file sa kog' god racunara bio uploadovan na Youtube.
Ako nije dodatno editovan nema sanse da se nesto promeni samim uploadom.

Inace super snimak.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo Da Vinci
RCModelScout - RC Search Engine

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom
« Reply #4 on: February 26, 2012, 05:42:23 AM »
Bravo Nikola, odlicni snimci. Video sam ih pre neki dan na FB, ali nisam stigao da ti pisem tamo.  ()-()

Offline 021nl

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 61
    • www.airworx.rs
Re: Snimak Novosadskog priobalja pod snegom i ledom
« Reply #5 on: February 26, 2012, 12:11:28 PM »
Hvala Gizmo  (pijemo)