Author Topic: Dilema izmedju kineza  (Read 8832 times)

Offline norrin radd

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 167
    • FlyingCam
Re: Dilema izmedju kineza
« Reply #15 on: April 28, 2012, 07:32:46 PM »
imao sam HK450 sa plastičnom glavom, sad imam CopterX sa metalnom, i telom od karbona.  Nebo i zemlja. Align nisam imao, ali ne znam šta na njemu može da bude toliko bolje od ovoga da opravda cenu.

Ne znas zato sto ga nisi imao...ja jednom hteo da budem pametan pa sam narucio "dobre" jeftine delove od copterX-a, da stavim na align :sljus.
Bas su bili "dobri"...za kantu za djubre...


Offline todor

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 388
Re: Dilema izmedju kineza
« Reply #16 on: April 28, 2012, 11:58:13 PM »
imao sam HK450 sa plastičnom glavom, sad imam CopterX sa metalnom, i telom od karbona.  Nebo i zemlja. Align nisam imao, ali ne znam šta na njemu može da bude toliko bolje od ovoga da opravda cenu.
Ima i HK 450GT Pro koji je sa metalnom glavom i sa karbonskim ramom.
Ovde znaci neko poredi HK 450 i Coptex X, ali treba i pomenuti da ima i HK450 GT PRO koji
je dosta razlicit od obicnog HK450 (osim sto je metalna glava i karbonski ram).
Pozdrav.

Offline Horvi911

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
Re: Dilema izmedju kineza
« Reply #17 on: April 29, 2012, 05:44:52 PM »
Nisam mislio na uporedjiivanje ta dva modela , nego na uporedjivanje proizvodjača.

Posto svi imaju losije i bolje e od tih boljih koji je bolji  :jaki:

Znam koliko para toliko muzike ali nemogu svi da priuste sebi takav luksuz kao ja a imam zelju i volju da se bavim ovim hobijem  oo))

Offline pericamitic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 290
Re: Dilema izmedju kineza
« Reply #18 on: April 29, 2012, 06:22:55 PM »
Pozdrav,

CopterX ima ono sto HK fali a to je zavrsna obrada! Neke delove istim modelima copterx je bolje uradio ali neke je hk odradio bolje. Tako da je mrtva trka ( licno mi je bolje uradjen copterx). Ovo sve vazi za kit koji se dobija, bez delova koje naknadno menjas. Copterx kit je u tom slucaju bolji(zupcanici, srafovi, glava je dobra) ali ako i na hk i copterx promenis neke delove sa align ;lezajeve, rukavac zadnjeg rotora, set zupcanika,  krakove obavezno; oba postaju potpuno dobre sprave.
Elektronika je potpuno druga tema.

Offline jrlotpi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 712
Re: Dilema izmedju kineza
« Reply #19 on: April 29, 2012, 06:47:01 PM »
Uzi Copter X 450 V2 ili V3  u karbonu i teraj ne opterecuj se vise TO JE ODGOVOR

Ovo je Copter X
« Last Edit: April 29, 2012, 06:56:44 PM by jrlotpi »